Yardım Güncelleme sonrası WhatsApp bildirim sorunu

Atakan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
3
Merhabalar

9.6 güncellemesi sonrası bildirim ışığı asla yanmıyor, forumdaki ayarları uyguladım değişen birşey olmadı , bu sorunu çözebilen varmı ?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Bildirim ışığının yanmaması dışında bildirim sesleri de iki defa geliyor tek bir bildirim gelse dahi. Whatsapp sildim yükledim bildirim sesi düzelmişti ama yine başladı.

Oyla:

Atakan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
3
Bildirim ışığının yanmaması dışında bildirim sesleri de iki defa geliyor tek bir bildirim gelse dahi. Whatsapp sildim yükledim bildirim sesi düzelmişti ama yine başladı.
Sanırım güncelleme ile düzelecek

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Oyla:

komutanlogar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hacı
Cihazım
mi5 prime
Konular
1
aynı sorun bendede var heö bildirim ışığı yanmıyor hemde iki defa bildirim sesi geliyor .herkes geri bildirim yaparsa sorun daha kısa sürede çözülür

Oyla:

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Bu rom beta stabil durumundayken bu bug bildirilmesine rağmen ekip ısrarla sorunu çözmeyerek bodoslama bir şekilde yayımladılar. Şimdi herkes aynı şikayetten bahsediyor aslında çok küçük bir güncelleme ile giderilebilir ama bekletiyorlar niyeyse..

Oyla:

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Ben de de şöyle bir sorun var, tek mesaj geldiğinde bildirim ışığı yanıyor, ama 2 ve 2'den fazla mesaj geldiği zaman bildirim ışığı yanmıyor, var mıdır bunun bir çözümü?

Oyla:

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Ben de de şöyle bir sorun var, tek mesaj geldiğinde bildirim ışığı yanıyor, ama 2 ve 2'den fazla mesaj geldiği zaman bildirim ışığı yanmıyor, var mıdır bunun bir çözümü?
hayır maalesef yok ama güncelleme ile muhakkak çözüleceke bilinen bir bug bu

Oyla:

mur01453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
reminote5pro
Konular
1
Ayrıca Instagram gibi uygulamalar da ses açma kısma ile sesle alakalı ayarlama yapılmıyor bide ses açma ya bastığım da eller açık biri çıkıyor nedense

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
hayır maalesef yok ama güncelleme ile muhakkak çözüleceke bilinen bir bug bu

Hocam, sorunu şöyle çözdüm, 1 mesaj geldiğinde, kilit ekranı mesaja bakılmadan kapandığında bildirim ışığı yanıyor, ama aynı anda 2 mesaj atıldığında, kilit ekranı uyanıp mesaja bakılmadan kapandığında ışık yanmıyordu, ben de mesaj geldiğinde kilit ekranını uyandır seçeneğini kapattım, şimdi aynı anda 2 ve daha fazla mesaj geldiğinde ışık yanmaya devam ediyor, eğer kilit ekranının uyanması çokta önemli değilse bu dediğimi uygulayabilirsiniz, açıkçası 2 ve üstünde bir mesaj alındığında bildirim ışığı yanmayacaksa kilit ekranının uyanmasının bir anlamı olmadığını düşünüyorum, çünkü kilit ekranı uyandığında biz telefona bakamaz bir durumda isek ışığında yanmamasıyla mesaj geldiğini anlayamayacağız, yazı biraz uzun oldu, MIUI Forumu takipçileri mazur görsün lütfen, herkese iyi forumlar.

Oyla:

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Ayrıca Instagram gibi uygulamalar da ses açma kısma ile sesle alakalı ayarlama yapılmıyor bide ses açma ya bastığım da eller açık biri çıkıyor nedense

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynı sorun bende de mevcut.

Oyla:

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Hocam, sorunu şöyle çözdüm, 1 mesaj geldiğinde, kilit ekranı mesaja bakılmadan kapandığında bildirim ışığı yanıyor, ama aynı anda 2 mesaj atıldığında, kilit ekranı uyanıp mesaja bakılmadan kapandığında ışık yanmıyordu, ben de mesaj geldiğinde kilit ekranını uyandır seçeneğini kapattım, şimdi aynı anda 2 ve daha fazla mesaj geldiğinde ışık yanmaya devam ediyor, eğer kilit ekranının uyanması çokta önemli değilse bu dediğimi uygulayabilirsiniz, açıkçası 2 ve üstünde bir mesaj alındığında bildirim ışığı yanmayacaksa kilit ekranının uyanmasının bir anlamı olmadığını düşünüyorum, çünkü kilit ekranı uyandığında biz telefona bakamaz bir durumda isek ışığında yanmamasıyla mesaj geldiğini anlayamayacağız, yazı biraz uzun oldu, MIUI Forumu takipçileri mazur görsün lütfen, herkese iyi forumlar.

Arkadaşın dediğini deneyip sonuç alan varmı ? WhatsApp bildirim ışıkları yanıyor mu ?

Oyla:
Üst Alt