Yardım Güncelleme sonrası telefon kurtarma modunda kaldı

nitian

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Merhaba arkadaşlar. Kız arkadaşımın Mİ 9T pro'suna geçen hafta İmei atıldı. Bugün telefona güncelleme gelmiş ve güncelleme ortasında telefon resetlenmiş ve açılmamış. Aşağıda bıraktığım resimde ki yerde kalmış. Sorum şu; Burda ne yaparsam hem veriler silinmez hem de imei uçmaz ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Yeniden başlat diyin sistemi seçin

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Dediğinizi yaptığımda Miui ekranında kalıyor telefon ve tekrar kurtarma ekranı geliyor.
Ozaman format data yapmanız lazım hocam tüm veriler silinir. İmei yedeği alın Yedekle kısma girin EFS seçin ve yedekleyin cihazı pc ye bağlayın yedeği oraya atın

Son düzenleme:
Oyla:

nitian

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Ozaman format data yapmanız lazım hocam tüm veriler silinir. İmei yedeği alın Yedekle kısma girin EFS seöin ve yedekleyin cihazı pc ye bağlayın yedeği oraya atın
Teşekkürler cevabın için. Şuan çevremde hiç PC yok malesef. İçindekiler silinebilir ama IMEI silinmeden, PC ye bağlamadan yapabileceğim bir şey var mı ?

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Teşekkürler cevabın için. Şuan çevremde hiç PC yok malesef. İçindekiler silinebilir ama IMEI silinmeden, PC ye bağlamadan yapabileceğim bir şey var mı ?
Yazılımda sıkıntı yoksa eğer wipe kısmından advanced wipetan data-cache-dalvik seçeneklerini tipleyip aşağıdaki çubuğu kaydırın hocam. Yeniden başlat yapınca açılır. Tabi romda bir sıkıntı yoksa eğer

Oyla:

nitian

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Yazılımda sıkıntı yoksa eğer wipe kısmından advanced wipetan data-cache-dalvik seçeneklerini tipleyip aşağıdaki çubuğu kaydırın hocam. Yeniden başlat yapınca açılır. Tabi romda bir sıkıntı yoksa eğer
Kurtarma modu Türkçe, seçeneklerde ki Türkçe karşılığı nedir ?

Oyla:

SEFA5561

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Serhan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
3
İlk önce cihazı pcye bağlayıp gerekli veri foto vs alın pcnize. Sonra format data yes yapın. Reboot system yani yeniden başlatın açılması gerekir. Merak etmeyin imeiniz gitmez ama her ihtimale karşı yedekle bölümünden sadece EFS kutucuğunu seçip alttaki oku kaydırın. Sonra bu yedegi sağlam bir yerde saklayın. Olası bir durumda geri yükle bölümden yedeginizi geri yukleyebilirsiniz.

Oyla:

nitian

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
İlk önce cihazı pcye bağlayıp gerekli veri foto vs alın pcnize. Sonra format data yes yapın. Reboot system yani yeniden başlatın açılması gerekir. Merak etmeyin imeiniz gitmez ama her ihtimale karşı yedekle bölümünden sadece EFS kutucuğunu seçip alttaki oku kaydırın. Sonra bu yedegi sağlam bir yerde saklayın. Olası bir durumda geri yükle bölümden yedeginizi geri yukleyebilirsiniz.
Çok teşekkürler cevabınız için. Üsttde demiştim aslında, söylediklerinizin menüde ki Türkçe karşılığı nedir ? Yanlış bir şey yapmak istemiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kusura bakmayın tam okumamışım, benim hatam. Hemen uyguluyorum.

Oyla:
Üst Alt