Yardım Güncelleme sonrası simge beyazlığı

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 10 Global Beta 8.10.25
Telefon Modeli
Redmi note 4X
Bootloader Kilidi
Açık
Miui Global betaya 8.10.25 güncellemesi gelmişti, yüklediğim zaman simgelerin arkasında resimdeki gibi beyazlık oluştu,önceden kaldırılmıştı şimdi tekrar oluştu,acaba hata mıdır yoksa güncelleme özelliği mi? düzeltemedim bir türlü
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Miui Global betaya 8.10.25 güncellemesi gelmişti, yüklediğim zaman simgelerin arkasında resimdeki gibi beyazlık oluştu,önceden kaldırılmıştı şimdi tekrar oluştu,acaba hata mıdır yoksa güncelleme özelliği mi? düzeltemedim bir türlü
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme ile gelen bir özellik hocam isterseniz tema değişikliği yaparak bunlardan kurtulabilirsiniz.Temalar kısmında hazırda yüklü gelen limitless temasını deneyebilirsiniz.

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Güncelleme ile gelen bir özellik hocam isterseniz tema değişikliği yaparak bunlardan kurtulabilirsiniz.Temalar kısmında hazırda yüklü gelen limitless temasını deneyebilirsiniz.
Önceden kaldırdıkları birşeyi neden tekrar getirirler ki, çok can sıkıcı bir durum bu,tavsiye ettiğiniz temayı da hiç sevmem kendi temami çok seviyorum idare edeceğiz artık.tesekkur ederim

Oyla:

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Önceden kaldırdıkları birşeyi neden tekrar getirirler ki, çok can sıkıcı bir durum bu,tavsiye ettiğiniz temayı da hiç sevmem kendi temami çok seviyorum idare edeceğiz artık.tesekkur ederim

Sunduğum sadece bir öneriydi hocam,tercih sizin tabi :) Rica ederim.

Oyla:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
bu simge etrafına beyaz çerçeve gerçekten çok çirkin geri bildirimde de bulundum bununla ilgili samsungta bunlar kaldırılabiliyor diye biliyorum. Bende mi8 de çok aradım ama bulamadım ekstra bir temada kurmak istemiyorum.

Umarım simgeler konusunda xiaomi biraz daha çalışır simgelerin netliği de pek yok gibi FHD+ bir ekranda daha canlı net simgeler olmalı diye düşünüyorum açıkçası.

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
bu simge etrafına beyaz çerçeve gerçekten çok çirkin geri bildirimde de bulundum bununla ilgili samsungta bunlar kaldırılabiliyor diye biliyorum. Bende mi8 de çok aradım ama bulamadım ekstra bir temada kurmak istemiyorum.

Umarım simgeler konusunda xiaomi biraz daha çalışır simgelerin netliği de pek yok gibi FHD+ bir ekranda daha canlı net simgeler olmalı diye düşünüyorum açıkçası.
Miui 10 ile kalkmıştı bu beyaz çerçeveler,beta sürümundeyim son sürümü yükledikten sonra böyle oldu,acaba hata mı yoksa geri mi geldi bu çerçeve diye merak ettim,sizde de beta sürümü mü yüklü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sunduğum sadece bir öneriydi hocam,tercih sizin tabi :) Rica ederim.
Ha bu arada hocam,birkaç uygulamada tek var bu çerçeve,diğer uygulamalarda çerçeve yok,birkaç gün önce de böyle oldu telefonu yeniden başlatınca düzelmişti,bu sefer yeniden baslatmayi denedim olmadı

Oyla:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Miui 10 ile kalkmıştı bu beyaz çerçeveler,beta sürümundeyim son sürümü yükledikten sonra böyle oldu,acaba hata mı yoksa geri mi geldi bu çerçeve diye merak ettim,sizde de beta sürümü mü yüklü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ha bu arada hocam,birkaç uygulamada tek var bu çerçeve,diğer uygulamalarda çerçeve yok,birkaç gün önce de böyle oldu telefonu yeniden başlatınca düzelmişti,bu sefer yeniden baslatmayi denedim olmadı
Bende beta degil kararli miui 10 global var. Umarim android 9 guncellemesi gelirken bu simge olayina el atarlar

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Bende beta degil kararli miui 10 global var. Umarim android 9 guncellemesi gelirken bu simge olayina el atarlar
Bende betanin son güncellemesiyle böyle oldu,ilk miui 10a guncelledigimde kalkmıştı

Oyla:
Üst Alt