Yardım Güncelleme sonrası şebeke,seslerde kesilme ve otomatik parlaklık çalışmıyor

sezgök

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sezer
Cihazım
note6 pro
Konular
6
1.güncelleme yaptıktan sonra telefonumda şebeke var fakat arama yapamıyorum.
her seferinde çağrı sonlandırıldı diyor
2. yine güncelleme yaptıktan sonra seslerde sorun var 1 saniye geliyo 1 saniye gidiyo
3.yine güncelleme yaptıktan sonra otomatik parlaklık çalışmıyor.
şuanki sürüm android 12. mıuı 13.0.3
cihazım poco m3

sezgök

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sezer
Cihazım
note6 pro
Konular
6
Maalesef ki denediğim romlar açısından (global/ EEA / India ) şu an için sorunlar devam ediyor ( çağrı yapamama ve çağrı alamama v.b) bu arıza muhtemelen modem yazılımından ( NON-HLOS ) uyumsuz olursa bu kodlardan kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Tekrarda 12.5.8 versiyona dönüş yapıyorum ve belli bir süre artık bu 13 versiyon hataları giderilene kadar güncelleme olayını kapatıyorum.
çok teşekkür ediyorum fakat ben mıuı 12 ye dönüş sağlayamıyorum mi flash ile yapılmıyor artık yeni yöntem nasıl aceba

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
imei repairli mi hocam telefon. modem sorunu olabilir, dilerseniz modem dosyasını yeni miui lere göre düzenleyebilirim

sezgök

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sezer
Cihazım
note6 pro
Konular
6
imei repairli mi hocam telefon. modem sorunu olabilir, dilerseniz modem dosyasını yeni miui lere göre düzenleyebilirim
Cok memnun olurum şu an telefoncuya götürdüm yazılım yüklediler telefon acıldı kullanıyorum fakat seslerde yine sıkıntı var ve kasmalar var telefonda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cok memnun olurum şu an telefoncuya götürdüm yazılım yüklediler telefon acıldı kullanıyorum fakat seslerde yine sıkıntı var ve kasmalar var telefoncu yazılım yukle imeil silinmemiş

ramyu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baybars
Cihazım
POCO M3
Konular
0
çok teşekkür ediyorum fakat ben mıuı 12 ye dönüş sağlayamıyorum mi flash ile yapılmıyor artık yeni yöntem nasıl aceba
Miflash üzerinden herhangi bir sıkıntı yaşamadım başka versiyonları ile denemenizi önerebilirim...

Can YILMAZ üstad,evet imei repair edilmiş cihazım sıkıntısı yok versiyon arası geçişlerde sorun yaşamadım MIUI13 için güncel modem dosyası paylaşırsanız ben tekrardan yüklemek isterim.

Son düzenleme:

sezgök

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sezer
Cihazım
note6 pro
Konular
6
Miflash üzerinden herhangi bir sıkıntı yaşamadım başka versiyonları ile denemenizi önerebilirim...

Can YILMAZ üstad,evet imei repair edilmiş cihazım sıkıntısı yok versiyon arası geçişlerde sorun yaşamadım MIUI13 için güncel modem dosyası paylaşırsanız ben tekrardan yüklemek isterim.
Hocam modem dosyası nedir

ramyu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baybars
Cihazım
POCO M3
Konular
0
Hocam modem dosyası nedir
Genel anlamda imei repair edilmiş cihazlarda versiyon yükseltme/düşürme gibi durumlarda cihaz recovery modda resetleme yapar ve ekranın en altında Kırmızı renkte NV data is corrupted yazısı belirir PC-Terminal üzerinden tekrardan bu NON-HLOS dosyası yüklenerek cihazın reset döngüsünden çıkartılır.

sezgök

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sezer
Cihazım
note6 pro
Konular
6

Genel anlamda imei repair edilmiş cihazlarda versiyon yükseltme/düşürme gibi durumlarda cihaz recovery modda resetleme yapar ve ekranın en altında Kırmızı renkte NV data is corrupted yazısı belirir PC-Terminal üzerinden tekrardan bu NON-HLOS dosyası yüklenerek cihazın reset döngüsünden çıkartılır.
Dosyayı buraya yükleyemiyorum dosya boyutu cok buyuk diyor

ramyu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baybars
Cihazım
POCO M3
Konular
0
Cok memnun olurum şu an telefoncuya götürdüm yazılım yüklediler telefon acıldı kullanıyorum fakat seslerde yine sıkıntı var ve kasmalar var telefonda
Telefoncu MIUI13 mü yükledi yoksa eski versiyon mu?

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1

sorun yoksa hiç uğraşmayım hocam :)

Üst Alt