Yardım Güncelleme sonrası kapanma problemi

aokcbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note 3
Konular
8
Güncellemeyi yaptıktan sonra 2 sabahtır telefonu elime aldığımda twrp ekranında kalmış buluyorum twrp Project ekranında. Sebebi ne olabilir acaba? Telefon mi note 3. twrp de kapatıp açıyorum bu sefer kilit şemasını bile giremiyorum ekran sürekli kapanıp açılıyor ve bir süre sonra normale dönüyor. En son eu rom güncellemesini yaptım.
9.4.25 beta

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Başka bir romda deneyip aynı sorun olmuyor mu diye deneyin. Oluyorsa anakartta sorun olabilir. Ama büyük ihtimalle yazılımsaldır.

Oyla:

aokcbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note 3
Konular
8
Başka bir romda deneyip aynı sorun olmuyor mu diye deneyin. Oluyorsa anakartta sorun olabilir. Ama büyük ihtimalle yazılımsaldır.
Çok teşekkür ederim ama bunun üzerine nasıl rom yükleyebilirim ya da tavsiye edeceğiniz bir rom var mı acaba ? Birde bilgiler falan gitmez değil mi rom yüklesem

Oyla:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Çok teşekkür ederim ama bunun üzerine nasıl rom yükleyebilirim ya da tavsiye edeceğiniz bir rom var mı acaba ? Birde bilgiler falan gitmez değil mi rom yüklesem
Eğer mi tabanlı rom yüklerseniz verileirnizi silmeden üzerine rom kurabilirsiniz. Miroom miui pro(ücretli) olabilir hocam. Ama ben MIUI kurmak istemiyorum derseniz benim öncelikli önerim Resurrection Remix olur daha sonra Crdroid. Mıuı'dan başkasını yüklemek isterseniz her şeyiniz silinir. Yedek almanız gerekmektedir. Titanium backup ile yedekleyebilirsiniz.

Oyla:

aokcbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note 3
Konular
8
Eğer mi tabanlı rom yüklerseniz verileirnizi silmeden üzerine rom kurabilirsiniz. Miroom miui pro(ücretli) olabilir hocam. Ama ben MIUI kurmak istemiyorum derseniz benim öncelikli önerim Resurrection Remix olur daha sonra Crdroid. Mıuı'dan başkasını yüklemek isterseniz her şeyiniz silinir. Yedek almanız gerekmektedir. Titanium backup ile yedekleyebilirsiniz.

çok teşekkür ediyorum bunu kursam bilgiler gitmez sanırım değil mi ?Rom - Mi ROOM 9.4.25 Değişiklikleri Yayınlandı

Oyla:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Oyla:

aokcbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note 3
Konular
8
Çok teşekkür ederim arkadaşlar sayenizde kurdum bakalım aynı problem olacak mı sabah.

Oyla:
Üst Alt