Rom Güncelleme Sonrası Isınma Sorunu!

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
10 sürümündeyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android 9 da eski sürümü vardı pubgun ısınmıyordu 4 gün önce android 10 geçtikten sonra pubguda güncrlledim cihazın ısındığını farkedüyorm chromede internette takılırken bile ısınıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hd de oynuyordum akıcıya aldım bakalım ısınma olacakmı ama gerçi işlemci zorlansa hd de kasardı sıfır kasma var ama ısınıyor işte akıcıya alıp takipe alacam ısınmayı
Hocam pubgnin güncellemede sanırım bir sıkıntı var. Ben yüksek ayarlarda oynuyorum dediğiniz gibi kasma falan olmuyor ama ısınıyor ısınınca da elim terliyordu. Bende akiciya aldım oynuyorum. Isınma normal derecede şuan.

Furymen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xioami a2 lite
Konular
5
Hocam pubgnin güncellemede sanırım bir sıkıntı var. Ben yüksek ayarlarda oynuyorum dediğiniz gibi kasma falan olmuyor ama ısınıyor ısınınca da elim terliyordu. Bende akiciya aldım oynuyorum. Isınma normal derecede şuan.
Aynen öyle dilimdeydi söyledinz akıcıya aldım bende ısınma normal derecede bendede pubg yeni güncelleme baya içine etmişler gfx tool ile hd,de oynuyordum önüne geçmek içinmi yaptılar ne

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Aynen öyle dilimdeydi söyledinz akıcıya aldım bende ısınma normal derecede bendede pubg yeni güncelleme baya içine etmişler gfx tool ile hd,de oynuyordum önüne geçmek içinmi yaptılar ne
Bende gfx tooldan oynuyorum ama bendeki bu.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Çözünürlük 1280 FPS 40 hdr gölge kapalı Msaa açık oynuyorum 45-35 FPS arası gidiyor. Note 6 pro için baya iyi bence :) Diğer gfx tool sadece 30fps açıyordu. Bunu indirip çözünürlük 1280 akıcı gölge kapali Msaa açık 60 FPS açın. Farkı bizzat deneyin hocam. Game turbodan kontrol edin gerçekten 60 fps ve aşırı akıcı.

Son düzenleme:

Xapandok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi a3 4/128
Konular
4
Bendede ayni sorunlar vardi ota guncellemeleriyle ilgili diye dusunuyorum cunku son surum stok yazilimi miflashtan flasladiktan sonra cihaz pie performansi verdi gayet akici ve isinmiyor

Furymen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xioami a2 lite
Konular
5
Bendede ayni sorunlar vardi ota guncellemeleriyle ilgili diye dusunuyorum cunku son surum stok yazilimi miflashtan flasladiktan sonra cihaz pie performansi verdi gayet akici ve isinmiyor
Şuan bir sorun yok yeni gelen güncelleme ile cihaz sadece pubg oynarken ısınıyor bunuda normal karşılıyorm artık havada sıcak bir sonraki.güncellemede sizn gibi yapmayı denicem bootlooder açmaya gerek varmı

Xapandok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi a3 4/128
Konular
4
Şuan bir sorun yok yeni gelen güncelleme ile cihaz sadece pubg oynarken ısınıyor bunuda normal karşılıyorm artık havada sıcak bir sonraki.güncellemede sizn gibi yapmayı denicem bootlooder açmaya gerek varmı
Cihaza imei yazdirildiysa bootloaderi acik tut hocam kendi imeisiyse gerek yok kafana gore

Furymen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xioami a2 lite
Konular
5
Cihaza imei yazdirildiysa bootloaderi acik tut hocam kendi imeisiyse gerek yok kafana gore
Hocam aynı son sürümü mi flashtan flaşlamak istiyorm nasıl yapacam bootlooder ile işim varmı

Üst Alt