Yardım Güncelleme Sonrası IMEI silindi

cubit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Reha
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
Arkadaşlar merhabalar. Konu başlığı üzerinden de anlaşıldığı üzere 12.5.1.0 güncellemesinden sonra iki hattın da IMEI adresi silindi. Cihaz şirket cihazı, iki IMEI de elimde var. Bunları nasıl tekrardan cihaza yükleyebilirim yardımcı olur musunuz? Daha önceden iPhone dışında bir cihaz kullanmışlığım fazla yok bu yüzden biraz daha basitleştirirseniz daha kolay anlayabilirim. Saygılar

Edit: Cihazım Redmi Note 9 128GB

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
hocam imei repair ile ilgili bilgi verilmesi yasak bildiğim kadarıyla ama twrp den efs yedeği aldıysanız tekrar twrp üzerinden eski imeileri yükleyebilirsiniz. Anlamadığım olay şirket size yurt dışı imei işlemi görmüş cihaz mı verdi? öyle ise enteresan bir durum. neyse konuyu dağıtmadan şöyle söyleyeyim imei repair işlemi oldukça sıkıntılı bir durum şahsen ben yapamıyorum ve açıkçası yapmaya cesaret edemiyorum. sizde çok anlamıyorsunuz bu işlerden anladığım kadarıyla. onun için cihazı mundar etmeden yardım alın bence . genelde bu gibi durumlarda ücretli yardım talep ediliyor. Zenex hocam bu konularda uzmandır. isterseniz bi danışın.

Üst Alt