Yardım Güncelleme sonrası el feneri ve flaş problemi

Fatihe27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.1.2.0 Kararlı
Telefon Modeli
mi8
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba mi8 kullanıyorum.Cihazım 2 haftalık olup global rom yüklü. MIUI sürümü 10.1.2.0 kararlı yüklü. Android 9 yüklü. Güncellemeleri yaptıktan sonra cihazın flaşı ne kamerada ne de el fenerinde aktif olmuyor.Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

Asdq

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Heyo
Cihazım
Mi8
Konular
33
mi 8 ile uzulmessin nazar bocugu olsun bu .yazilim atarsaniz duzelebilir

Oyla:

hasolin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Huawei
Konular
4
Aynı sorun bendede va rtelefonum mi max 3 telefonda android 9 yüklü xiaomi,nin uygulamasına tıkladığımda açılmıyor hata raporu düzenliyor playstordan indirdiğim el feneri uygulaması normal çalışıyor ondada reklam çıkıyor güzel bir el feneri uygulaması varmı bildiğiniz

Oyla:

Razem

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Aynı sorun bendede va rtelefonum mi max 3 telefonda android 9 yüklü xiaomi,nin uygulamasına tıkladığımda açılmıyor hata raporu düzenliyor playstordan indirdiğim el feneri uygulaması normal çalışıyor ondada reklam çıkıyor güzel bir el feneri uygulaması varmı bildiğiniz
Ayarlar--Ek ayarlar-Tuş ve hareket kısayolları-el fenerini aç kısmında bir kısayol oluşturup deneyin yada konuda geçen rom yükleme başka seçenek yok sanırım, playdan uygulama kullanmadım açıkçası.

Oyla:

HUDEYFAS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HÜDEYFA
Cihazım
Mİ NOTE 10R
Konular
0
*#*#64663#*#* kodu ile test menüsünden flaş ışığı kısmından bir test edin isterseniz.
Telefonum xiaomi note 11 pro şarj %42 yi geçince el feneri kendi kendine sçılıyor ve bidaha napsakta kapanmıyor çözüm lütfen

Oyla:
Üst Alt