Soru Güncelleme sonrası devam eden problemler

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Türkiye garantili alalım dedik ilk defa,hataymış demek ki:)

Birşey diyimmi hocam ? 2 gün önce Mİ10T aldım. Alırken bir çokkez düşündüm. Acaba pocox3pro türkiye garantili mi alsaydım? Sonra dedim ki ; Bu gibi saçma sorunlar sonrası ben garantiyi bozarım.:D Yurtdışı iyidir dedim.

muh.ahmetyavuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 10t
Konular
5
Birşey diyimmi hocam ? 2 gün önce Mİ10T aldım. Alırken bir çokkez düşündüm. Acaba pocox3pro türkiye garantili mi alsaydım? Sonra dedim ki ; Bu gibi saçma sorunlar sonrası ben garantiyi bozarım.:D Yurtdışı iyidir dedim.
Kessinlike,nokta atışı yapmışsınız.Uğraşmak istemiyordum ama kaçış yok galiba artık bıktım, bl açma,rom atma, telefon resetleme v.s kaçınılmaz artk

Alaftar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 10 T Pro
Konular
0
Merhabalar,
Malesef hâlâ devam ediyor.En olmadık zamanlarda oluyor bide çok can sıkıcı.Çok pişman oldum açıkçası Xiaomi aldığıma.
Bende öyle bi kaç eksiklik yüzünden soğudum telefondan resmen işin saçma tarafı düzeltmek için bir şey yapılamaması.

muh.ahmetyavuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 10t
Konular
5
Bende öyle bi kaç eksiklik yüzünden soğudum telefondan resmen işin saçma tarafı düzeltmek için bir şey yapılamaması.
Yani bu son güncellemeyi bekliyorum, artık bu güncellemede de düzelme olmazsa,garantiyi bozup Endonezya rom yüklerim

Üst Alt