Soru Güncelleme sonrası devam eden problemler

muh.ahmetyavuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 10t
Konular
5
Merhaba arkadaşlar
Miui 11 de mevcut olan bir kaç problem Miui 12.5 te hâlâ devam ediyor.Bunlarla ilgili çözüm önerisi olan var mı?Artık bu sorunlar mide bulandırıyor.

1-Rehber sorunu:Bazen rehberdeki numaralar gözükmüyor ve son aramadaki numaralar ise isim bilgisi kayboluyor sadece numara görünüyor.Telefonu tekrar başlatınca düzeliyor.

2-Mikrofon ve hoparlör sorunu: Özellikle Miui 12.5 güncelleme sonrası telefon görüşmelerinin bir çoğunda karşıdan sesimin gelmediği yönünde sıkıntı yaşıyorum.Aramayı sonlandırıp tekrar arama yaptığımda düzeliyor.Ve hoparlöre sesi verip konuştuğumda ise ses çok az gidiyor karşıya.

3-Güncelleme sonrası 1 defa yaşadım. telefonda hoparlöre ses gelmedi hiçbir şekilde.4 defa tekrar başlatınca müzik v.b dinleyebildim.
TR 12.5 rom yüklü şimdi.

Bunlar için çözüm rica ediyorum.Teşekkürler.

bilonemsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
behlul
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
15
Bahsettiğiniz sorunların hiçbirini yaşamıyorum TR orijinal rom kullanıyorum.

Cihazını fabrika ayarlarına çevirmeyi dener misiniz?

Yaşamaksa olduğum tek sorun araca sensör problemi

muh.ahmetyavuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 10t
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bahsettiğiniz sorunların hiçbirini yaşamıyorum TR orijinal rom kullanıyorum.

Cihazını fabrika ayarlarına çevirmeyi dener misiniz?

Yaşamaksa olduğum tek sorun araca sensör problemi
Sensör sorunu malesef var.Sanırım ultrasonik sensör kullanıldığı için donanımsal problem deniliyor.Ondan dolayı yazmadım.En son çare sanırım fabrika ayarlarına döndürmek.
Sizde yüklü miui 12.5.1.0 RJDTRXM kararlı mı acaba?

bilonemsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
behlul
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
15
Sensör sorunu malesef var.Sanırım ultrasonik sensör kullanıldığı için donanımsal problem deniliyor.Ondan dolayı yazmadım.En son çare sanırım fabrika ayarlarına döndürmek.
Sizde yüklü miui 12.5.1.0 RJDTRXM kararlı mı acaba?
Evet şuan için öyle bootloader kilidini açıp eu yuklerim

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Merhaba arkadaşlar
Miui 11 de mevcut olan bir kaç problem Miui 12.5 te hâlâ devam ediyor.Bunlarla ilgili çözüm önerisi olan var mı?Artık bu sorunlar mide bulandırıyor.

1-Rehber sorunu:Bazen rehberdeki numaralar gözükmüyor ve son aramadaki numaralar ise isim bilgisi kayboluyor sadece numara görünüyor.Telefonu tekrar başlatınca düzeliyor.

2-Mikrofon ve hoparlör sorunu: Özellikle Miui 12.5 güncelleme sonrası telefon görüşmelerinin bir çoğunda karşıdan sesimin gelmediği yönünde sıkıntı yaşıyorum.Aramayı sonlandırıp tekrar arama yaptığımda düzeliyor.Ve hoparlöre sesi verip konuştuğumda ise ses çok az gidiyor karşıya.

3-Güncelleme sonrası 1 defa yaşadım. telefonda hoparlöre ses gelmedi hiçbir şekilde.4 defa tekrar başlatınca müzik v.b dinleyebildim.
TR 12.5 rom yüklü şimdi.

Merhaba
1. Sorununuz true phone ile çozebilirsiniz varsayılan olarak değiştirin

Alaftar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 10 T Pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar

TR 12.5 rom yüklü şimdi.

Merhaba 1 nolu sorun devam ediyor mu hala ? Bende bi kaç gündür yaşamaya başladım çözümü nedir acaba ?

muh.ahmetyavuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 10t
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba 1 nolu sorun devam ediyor mu hala ? Bende bi kaç gündür yaşamaya başladım çözümü nedir acaba ?
Merhabalar,
Malesef hâlâ devam ediyor.En olmadık zamanlarda oluyor bide çok can sıkıcı.Çok pişman oldum açıkçası Xiaomi aldığıma.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Merhabalar,
Malesef hâlâ devam ediyor.En olmadık zamanlarda oluyor bide çok can sıkıcı.Çok pişman oldum açıkçası Xiaomi aldığıma.

Endonezya romuna geçerseniz arama ve rehber uygulaması miui oluyor. Google telefon yüzünden bu sorun var ve tüm global kullanan xiaomi cihazlarında görülüyor.

muh.ahmetyavuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 10t
Konular
5
Endonezya romuna geçerseniz arama ve rehber uygulaması miui oluyor. Google telefon yüzünden bu sorun var ve tüm global kullanan xiaomi cihazlarında görülüyor.
Türkiye garantili alalım dedik ilk defa,hataymış demek ki:)

Üst Alt