Yardım Güncelleme sonrası cihazım twrp'de kaldı

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
hocam aslında verilerimi kısa süre önce yedekledim bilgisayarda varlar yani sorun olmaz. Size sorum şu forumdan ''

Redmi Note 9S - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.RJWMIXM [ Android 11 ] [Curtana]''​

Bu roomun global fastbot olanını indirdim. şimdi mi flashta yüklü oradan bu romu atsam herhangi bir sorun yaşar mıyım??
Cihazınız için uyumlu rom buysa (cihazınız Curtana ise) sorunsuz kurarsınız. :)

hsndmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7
Cihazınız için uyumlu rom buysa (cihazınız Curtana ise) sorunsuz kurarsınız. :)
Curtana ne bilmiyorum açıkcası cihazım ne onu da bilmiyorum.. O yüzden sordum yanlış bir şey yapmamak için.. Ben düz global romu kullanmak istiyorum garantili telefon gibi twrp filan uğraşmak istemiyorum.. Bir de dün gelen android 11 güncellemesi içinde olan romu istiyorum ama forumda size belirttiğimi bulabildim.. Olmayacaksa başka indireyim.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Curtana ne bilmiyorum açıkcası cihazım ne onu da bilmiyorum.. O yüzden sordum yanlış bir şey yapmamak için.. Ben düz global romu kullanmak istiyorum garantili telefon gibi twrp filan uğraşmak istemiyorum.. Bir de dün gelen android 11 güncellemesi içinde olan romu istiyorum ama forumda size belirttiğimi bulabildim.. Olmayacaksa başka indireyim.
Cihazınızın arkasında model numarası yazıyor mu? Yazıyorsa internette araştırarak hangi cihaz olduğunu bulursunuz hocam. Globaldeki Note 9 Pro, Hindistan'da Note 9S; globaldeki Note 9S de yine Hindistan'da farklı isimde olduğu için uygun romu seçmeniz gerekiyor. :)

hsndmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7
Cihazınızın arkasında model numarası yazıyor mu? Yazıyorsa internette araştırarak hangi cihaz olduğunu bulursunuz hocam. Globaldeki Note 9 Pro, Hindistan'da Note 9S; globaldeki Note 9S de yine Hindistan'da farklı isimde olduğu için uygun romu seçmeniz gerekiyor. :)
model no şu; M2003J6A1G benim hindistan değil herhalde

hsndmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
279. saniyede durdu ve error failed dedi hocam :/ (command write failed (invalid argument)
1- Romu düzgün şekilde (anlatıldığı gibi) dışarı çıkarttığınıza emin olun.
2- BL kilidi seçeneğini kontrol edin. Açık kalsın istiyorsanız kapatmayın.
3- Doğru romu Mi Flash'a eklediğinizden emin olun.
4- Mi Flash'ın başka bir versiyonunu deneyin.

Ayrıca romu indirdiğiniz konuya yazmanızda fayda var hocam. Hem oradaki arkadaşlar daha rahat görür ve dönüş yaparlar.

hsndmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7
1- Romu düzgün şekilde (anlatıldığı gibi) dışarı çıkarttığınıza emin olun.
2- BL kilidi seçeneğini kontrol edin. Açık kalsın istiyorsanız kapatmayın.
3- Doğru romu Mi Flash'a eklediğinizden emin olun.
4- Mi Flash'ın başka bir versiyonunu deneyin.

Ayrıca romu indirdiğiniz konuya yazmanızda fayda var hocam. Hem oradaki arkadaşlar daha rahat görür ve dönüş yaparlar.
peki hocam böyle yarıda kesilmesi zararlı mı? Rom atarken pc'den sürekli bildirim sesi geldi acaba telefonu görüp görüp bağlantı mı kopuyordu usb ile ondan olabilir mi? Bu arada indirdiğim konuya yazdım

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
peki hocam böyle yarıda kesilmesi zararlı mı? Rom atarken pc'den sürekli bildirim sesi geldi acaba telefonu görüp görüp bağlantı mı kopuyordu usb ile ondan olabilir mi? Bu arada indirdiğim konuya yazdım
Fastboot modda cihazınızı bağlamadınız anlaşılan siz hocam. Buradaki yönteme göre kurulum yapın:

Farklı cihaz konusunda açılmış ama yöntem aynı. Siz uyumlu romu ekleyeceksiniz sadece, tek fark bu. Fastboot modda açmak için cihaz kapalıyken güç ve ses kısma tuşuna basılı tutacaksınız.

Üst Alt