Yardım Güncelleme sonrası ana ekran açılmıyor? (Çözüldü)

schwarzweib

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
xiaomi
Cihazım
mi5
Konular
1
Mi5 telefonumu norml güncelleme bölümünden güncelledim. telefon açıldığında ana ekranın siyah olduğunu gördüm. kilitteyken sorun yok kilidi açınca siyah ekran çıkıyor. ana ekrana dönmüyor bir türlü. tema falan değiştirdim olmuyor. yardımcı olun lütfen.

Burak3461

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
1
Merhabalar sıkıntı bende de var mi 6 kullanıyorum söylediklerinizi yaptım fakat birşey değişmedi yardımcı olabilecek var mı ?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Merhabalar sıkıntı bende de var mi 6 kullanıyorum söylediklerinizi yaptım fakat birşey değişmedi yardımcı olabilecek var mı ?

Clear data yaptıktan sonra cihazınızı yeniden başlatıp deneyin.

Oyla:

Burak3461

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
1
Miui 9 un son güncellemesinden sonra ana ekran gelmiyor yardımcı olabilecek var mı ?

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Onunda yaptım malesef

- Hocam yedeklerinizi aldıktan sonra temiz kurulum yapmayı veya sürüm düşürmeyi deneyebilirsiniz.
- Bir sonra güncelleme düzeltme beklerken, başka launcher kurup kullanabilirsiniz.

Oyla:

Burak3461

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
1
- Hocam yedeklerinizi aldıktan sonra temiz kurulum yapmayı veya sürüm düşürmeyi deneyebilirsiniz.
- Bir sonra güncelleme düzletme beklerken, başka launcher kurup kullanabilirsiniz.
Evet fakat uğraşmak istemedim peki çok teşekkürler

Oyla:

salur kazan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salur
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
- Bir sonra güncelleme düzletme beklerken, başka launcher kurup kullanabilirsiniz.

sürüm düşürmeyi rootsuz bir cihazda nasıl yapabilir miyiz? yaparsak nasıl yaparız acaba?

Oyla:

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Oyla:

Esseson

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Ayarlardan telefonun dilini ingilizce yapın sonra uygulamalardan system launcher bulup clear data yapın. Daha sonra telefonun dilini değiştirebilirsiniz.
Birader yıl 2020 olmuş telefon redmi 5 plus. System launcher güncellemesi oldu ve tabi ki ana ekran gitti. Sayfalar geçmiyor. Ana ekrandan uygulama açılmıyor. Uygulama normalde açılabiliyor ama ana ekrandan açılmıyor. Sayfa geçişi yapmaya çalışınca siyah ekran gelip gidiyor. Ana ekranda uygulama açmaya çalışınca da siyah ekran gelip gidiyor. Bu kadar uzun yazdım çünkü aynı sorunu yaşayan olursa kolay bulsun diye. Bu sorunu anlatmakta çok zor. Kafayı yemek üzereydim. System launcher önbellek temizliği yaptım yine olmamıştı. Bence güncellemeri kaldırmak istemedim başka bir sorun olur diye. Ancak güncellemeleri kaldırınca düzeldi. Az daha telefona format atacaktım. Codered teşekkür ederim. Ayrıca Türkçe adı sistem başlatıcı. İng çevirmeden de direk yapabilirsiniz güncellemeleri kaldırıp önbelleği temizleyin.

Oyla:
Üst Alt