Yardım Güncelleme kayboldu

kurt4194

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerim
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
telefonuma geldi güncelleme indirdim tam kuracakken temizleyiciye bastım gitti güncelleme kontrol ettiğim de yok diyor ne yapmam gerekiyor*

ergnhl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin
Cihazım
Mi8 pro
Konular
2
Mi8 pro kullanıyorum aynı sorun bendede var sabah baktığımda 10.3.1.0 güncelleme gelmişti akşam yüklerim dedi akşam baktım ki güncelleyemiyorum bilen varsa yazsın güncelleme neden yapamıyorum doayayı indirdim dışarıdan ordan deneyim dedim bassetikleri gibi dışardan yükleme seçeneğide çıkmıyor yardım lütfen

kurt4194

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerim
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.
mi 10 simgesine tıklayın bir kaçkere paket seç çıkıyor sonra indirdiğimiz zip dosyasını seçip kuruyoruz. şimdi yaptım bende

ergnhl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin
Cihazım
Mi8 pro
Konular
2
Hocam Allah razı olsun sizden çok teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.
mi 10 simgesine tıklayın bir kaçkere paket seç çıkıyor sonra indirdiğimiz zip dosyasını seçip kuruyoruz. şimdi yaptım bende
Hocam ben yükleyemiyorum bu hatayı verdi bilginİ varmı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben yükleyemiyorum bu hatayı verdi bilginİ varmı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Üst Alt