Yardım Güncelleme hakkında

huseyinsoyluu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 5S
Konular
21
Öncelikle merhabalar.Ben cihazımda bir kaç ay önce bir güncelleme yaptım. Miui 10 10.1.1.0 gibi birşeydi şimdi 10.2.2.0 buna geçti. Bu yeni gelen güncellemeden memnun kalmadım, çünkü kamera uygulaması eski haline döndü. Diğeri daha kullanışlı ve 60fps ayarı vardı.Eski ROM'u her yerde aradım ama bulamadım, linki olan birisi atabilir mi? 10.1.1.0 dönmek istiyorum. Ve son olarak ayrı ayrı konu açıp flood yapmak istemediğim için bir şey daha sormak istiyorum,cihazımı bilgisayara bağladığımda şarj oluyor ama içinde ki dosyalara,fotoğraflara filan bakamıyorum. Normalde telefonumda seçenek çıkıyordu MTP filan ama şimdi tepki yok sadece şarj ediyor.Veya OTG ile flash bellek bağladığımda görmüyor,bunun sebebi nedir,girişte mi sıkıntı var ?

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Öncelikle merhabalar.Ben cihazımda bir kaç ay önce bir güncelleme yaptım. Miui 10 10.1.1.0 gibi birşeydi şimdi 10.2.2.0 buna geçti. Bu yeni gelen güncellemeden memnun kalmadım, çünkü kamera uygulaması eski haline döndü. Diğeri daha kullanışlı ve 60fps ayarı vardı.Eski ROM'u her yerde aradım ama bulamadım, linki olan birisi atabilir mi? 10.1.1.0 dönmek istiyorum. Ve son olarak ayrı ayrı konu açıp flood yapmak istemediğim için bir şey daha sormak istiyorum,cihazımı bilgisayara bağladığımda şarj oluyor ama içinde ki dosyalara,fotoğraflara filan bakamıyorum. Normalde telefonumda seçenek çıkıyordu MTP filan ama şimdi tepki yok sadece şarj ediyor.Veya OTG ile flash bellek bağladığımda görmüyor,bunun sebebi nedir,girişte mi sıkıntı var ?
Hocam Buraya bakın

Oyla:

huseyinsoyluu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 5S
Konular
21
siz belirtmemiş olsanizda ben global olan konuyu attım
eğer ki romunuz eu rom ise farklı yerden indirebilirsiniz
Belirtmeme sebebim global diye. Yine de sağolasın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

siz belirtmemiş olsanizda ben global olan konuyu attım
eğer ki romunuz eu rom ise farklı yerden indirebilirsiniz
Kardeşim, bu attığın linkteki ROM android 7.0 olduğu için kurmuyor telefonuma.Ben normal kuruyorum güncellemeleri fastboot filan hiçbir şey kullanmıyorum..

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt