Soru Güncelleme Gelicek mi ?

• Konbuyu başlatan Slaps
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 29
  • Görüntüleme 2K

Slaps

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
14
Merhabalar Telefonum Xiaomi Redmi Note 8 Pro Şuan Telefonda Kurulu Olan Yazılım Sürümü : MIUI Global 11.0.2 l Kararlı Android Sürümü 9 Son güvenlik yaması 2019/11/01

Ne zaman yazılım güncellemesi Gelicek? Bilgisi olan Varmı Birde Android 10 bu cihazlara gelicek mi ?

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Evet gelecek ama kesin tarih zor.Muhtemelen önümüzdeki 2-3 ay içinde kesin gelmiş olur.

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Yama yakında gelir.Ben Android 10 için yazdım.

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Onun için root lazım sanırım.Ya da rom değiştirmeniz.Port apk var mı diye baktım ama bulamadım.

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
anladım hocam :) birde bu kişiler ve mesajlar kısmını xiaominin yazılımlarına nasıl çeviririm
bootloader açıp ya rom değiştireceksiniz (hindistan ve endonezya romunda var) ya da cihaza twrp yükleyip rootladıktan sonra miui dialer messages contact zip paketini flashlamınız gerekiyor. Forumda anlatımı mevcut. ben şu an avrupa romunda o şekilde kullanıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar Telefonum Xiaomi Redmi Note 8 Pro Şuan Telefonda Kurulu Olan Yazılım Sürümü : MIUI Global 11.0.2 l Kararlı Android Sürümü 9 Son güvenlik yaması 2019/11/01

Ne zaman yazılım güncellemesi Gelicek? Bilgisi olan Varmı Birde Android 10 bu cihazlara gelicek mi ?
Android 10 sürümü 2 aya kadar tamamen dağıtılmış olur diye tahmin ediyorum. Güvenlik güncellemesi ay sonuna kadar gelir diye tahmin ediyorum.

Oyla:

h_k_yavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HAYRETTİN
Cihazım
XİOAMİ Mİ A1
Konular
9
bootloader açıp ya rom değiştireceksiniz (hindistan ve endonezya romunda var) ya da cihaza twrp yükleyip rootladıktan sonra miui dialer messages contact zip paketini flashlamınız gerekiyor. Forumda anlatımı mevcut. ben şu an avrupa romunda o şekilde kullanıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android 10 sürümü 2 aya kadar tamamen dağıtılmış olur diye tahmin ediyorum. Güvenlik güncellemesi ay sonuna kadar gelir diye tahmin ediyorum.
Hocam bu miui dialer zip olarak indirme dosyası nerden bulurum.

Oyla:

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
11
Hocam Global cihaz kullanıyorum,Çok uzun zaman beklememe rağmen gelmedi, yaklaşık 2 gün önce Paket şeklinde indirdim, Ota üzerinden paketi gösterip güncelledim, Ama pek bi fark göremedim, hatta hemen hemen hiç bir fark, sadece Android 9 yazısı yerine Android 10 gelmiş gibi, Kameradaki optimizasyonu düzeltmişler baya bi, arayüzünde ufak ufak farklılıklar var, Şarj konusuna gelirsek 11.0.6.0 da yani Android 10 dan bi önceki sürümde daha iyiydi,Şuan pili biraz fazla yiyor, Eğer detaylı öğrenebilirsem garanti muhabbetini falan Bootloader açıp Miuı 10'da geçmeyi planlıyorum herkes pil için onu övüyor

Oyla:
Üst Alt