Yardım Güncelleme Esnasında Hata Aldım

oguzalper06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
mi9tpro
Konular
5
İyi günler xioami kullanıcıları bugün mi9t pro cihazım miu 11 güncellemesi ve anroid 10 güncellemesi aldı cıhaza paketi indirdikden sonra sarjdayken kurulumu başlattım cihaz kendını yenıden başlattı xiaomi ve unlocked yazısı geldi daha sonra ekranda 10-15 dk hiçbir kımıldama olmadı simsiyah ekran gördüm hep bende güç tuşuna basılı tutdum cihaz kendini yeniden açarmış gibi tekrar xiaomi ve unlocked yazsını gösterdikden belli bir aradan sonra fastboot moduna girdi ve orda ölece kaldı hiçbirşey olmuyor yani desekki güncelliyor güncellediğine dahi bir ilerleme tablosuda yok sonra fastboot modundan çıkarmak için reiboot anroid programını kullanarak exit fastboot mode tıkladım fast boot dan çıkartıyor tekrar cihazi başlatıyorum gene aynısı oluyor. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Beyler konuyu bilen birisi varmı yarın yola çıkıcakdım sınava yetişmem lazım mağdur olcam çok kötü

Son düzenleme:

yusuf46300

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi note 10
Konular
6

Eğer cihazınız unlock edilmişse bu yöntemi kullanabilirsiniz. Mesuliyet kabul etmiyorum iyi geceler

oguzalper06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
mi9tpro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Eğer cihazınız unlock edilmişse bu yöntemi kullanabilirsiniz. Mesuliyet kabul etmiyorum iyi geceler
teşekkür ediyorum cevabınız için peki cihazıma imei atılmıştı bu işlemleri yaparsam cihazım fabrıka ayarlarına dönermi sıfırlanırmı sıfırlanırsa imei gider ?

yusuf46300

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi note 10
Konular
6
teşekkür ediyorum cevabınız için peki cihazıma imei atılmıştı bu işlemleri yaparsam cihazım fabrıka ayarlarına dönermi sıfırlanırmı sıfırlanırsa imei gider ?
İmei gideceğini düşünmüyorum, gitse bile şuan başka çarenizin olmadığı ortada.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazınız daki verilerin silineceğini belirtmek gerekir. Konuyu incelemişseniz görürsünüz zaten iyi geceler.

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3

rom atıyosunuz imei gidecek hocam yeniden attırırsınız imei .

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri