Çözüldü Güncelleme atarsak twrp gidermi kalici olan

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Ben Rootta herşeyi doğru yaptım şuan kullanıyorum ama bişey farkettim bnde bazı birbirinden alakasız uygulamalar örneğin a Instagram b telegram instagrami kurdum sonra telegrami kurarken bu uygulamaya ait güncellemeyi yüklemek istediğinize emin mısınız dio Google Play Store'da olmuyor ama internetten indirdiğim uygulamalarda oluyor telefonu sıfırlamam mi gerekiyor sonra yeniden root atmam falan yardımcı olur musunuz? (Uygulamalar örnek sadece)
Başka bir konu açacaktim da MIUI da yöneticiler engelliyor kbyın? Ama isterseniz yine denerim
2. Aşamada wipe bölümünden format data yapınız. 1.asamadaki rom'u indirmeyiniz. Diğer aşamalar aynı zaten

emreetli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
4
  1. Twrp açınız
  2. Aşamada wipe bölümünden format data yapınız.
  3. Yeniden başlatmadan Ana ekrana gelin
  4. Advanced menüsüne tıklayıp close avb 2.0 seçeneğine basın, çubuğu kaydırın
  5. Alttaki magisk dosyasını install bölümünden yükleyin
  6. Bittikten sonra Advanced bölümüne gelip file manager secenegine basınız. system_root ardından system dosyasına gidiyoruz ve recovery-from-boot dosyasını siliyoruz.
  7. Telefonu yeniden başlatın
Yapmam gereken işlem bu mu yani buysa anlamadığım şey format data herşeyi siler magisk dosyası hala durur mu sanırım bir yeri yanlış anladım ama nereyi bilmiyorum

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
  1. Twrp açınız
  2. Aşamada wipe bölümünden format data yapınız.
  3. Yeniden başlatmadan Ana ekrana gelin
  4. Advanced menüsüne tıklayıp close avb 2.0 seçeneğine basın, çubuğu kaydırın
  5. Alttaki magisk dosyasını install bölümünden yükleyin
  6. Bittikten sonra Advanced bölümüne gelip file manager secenegine basınız. system_root ardından system dosyasına gidiyoruz ve recovery-from-boot dosyasını siliyoruz.
  7. Telefonu yeniden başlatın
Yapmam gereken işlem bu mu yani buysa anlamadığım şey format data herşeyi siler magisk dosyası hala durur mu sanırım bir yeri yanlış anladım ama nereyi bilmiyorum
Yeni hatırladım. Şöyle bir durum var. Bazen format atıldıktan sonra direk magisk yüklenince telefon bootloop oluyor. 2.asamayi yaptıktan sonra telefonu yeniden başlatın. Telefon açıldıktan sonra telefonu kapatıp 4. Aşamadan devam ediniz. Eğer 6.adimdaki dosyayı bulamazsaniz o adımı atlayın

emreetli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
4
Yeni hatırladım. Şöyle bir durum var. Bazen format atıldıktan sonra direk magisk yüklenince telefon bootloop oluyor. 2.asamayi yaptıktan sonra telefonu yeniden başlatın. Telefon açıldıktan sonra telefonu kapatıp 4. Aşamadan devam ediniz. Eğer 6.adimdaki dosyayı bulamazsaniz o adımı atlayın
1 ve 2. Adımları yaptım sonra magisk apk'yı kurdm ve kaptp diğer adımları yapacktm ama magiski açtığım da root duruyordu yinede 4,5,6.adimlari yapimmi yinede.
Bu arada ben daha 11.0.5'e yükseltmedm ama sorun düzelirse yükseltcektm. bu sorun root attığımdn bu yana olan bir olay şuan düzelmiş durumda.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
1 ve 2. Adımları yaptım sonra magisk apk'yı kurdm ve kaptp diğer adımları yapacktm ama magiski açtığım da root duruyordu yinede 4,5,6.adimlari yapimmi yinede.
Bu arada ben daha 11.0.5'e yükseltmedm ama sorun düzelirse yükseltcektm. bu sorun root attığımdn bu yana olan bir olay şuan düzelmiş durumda.
Root var gözüküyor ise gerek yok

emreetli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
4
Root var gözüküyor ise gerek yok
Yalnız son bir sorun var Root atmdn önce oynadığım Call of Duty oyununu şuan ve Root attigımdan bu yana Play Store'da uygulamanın yanında rozeti gözükmüyor ne zaman yüklesem de oyundan atıyor sebebi root olamaz değil mi?
Not: şuan yine rozet gözükmüyor ama yüklemedim daha ama bnce yine atacak bilmiyorum daha

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Yalnız son bir sorun var Root atmdn önce oynadığım Call of Duty oyununu şuan ve Root attigımdan bu yana Play Store'da uygulamanın yanında rozeti gözükmüyor ne zaman yüklesem de oyundan atıyor sebebi root olamaz değil mi?
Not: şuan yine rozet gözükmüyor ama yüklemedim daha ama bnce yine atacak bilmiyorum daha
Muhtemelen root'dan dolayı. İsterseniz root'u kaldırın

Gribalenfeksiyon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Evren
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
10
Tekrat guncelleme geldi muhammet abi ayni adimlari uygulamakmi lazim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni gelen guncelleme bu muhammed hocam . Twrp arkada var roo. Atmistiniz bana varmi bu yeni surum acaba ayni adimlarimi izlemem gerekiyor tesekkurler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-08-15-08-53-46-849_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2020-08-15-08-53-46-849_com.android.updater.jpg
    306,9 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
Üst Alt