Yardım Güncelleme alamamak

hodja4kan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hodja
Cihazım
10t pro
Konular
3
Selamlar, görselde görüldüğü üzere; mi 10t pro cihazım, 14.01 sürümde ve çok uzun bir süredir güncelleme almıyor. Hep kontrol ediyorum fakat mevcut güncelleme yok diye uyarı veriyor. Neden bunu yapıyor anlamıyorum. 11t pro cihazım 14.09 lakin bir alt modeli olan 10t pro 14.01. Bu durumu nasıl çözebileceğimi bilmiyorum, güncelleme var mı yok mu (10t pro'ya) onu da bilmiyorum. Yardımcı olacak forumdaşlara şimdiden teşekkürler, saygılarımla.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-10-22-11-12-54-354_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-10-22-11-12-54-354_com.android.settings.jpg
    273,9 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_2023-10-22-11-12-45-974_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-10-22-11-12-45-974_com.android.updater.jpg
    131,8 KB · Görüntüleme: 19

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
13

hodja4kan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hodja
Cihazım
10t pro
Konular
3
Ne yazıktır ki ben teknoloji cahili bir adamım. Yani sitede görünen dosyaların ne işe yaradığını bilmiyorum. Amiyane tabiri ile abdal'a anlatır gibi anlatacak, yardımcı olacak birisi lazım hocam :)

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Selamlar, görselde görüldüğü üzere; mi 10t pro cihazım, 14.01 sürümde ve çok uzun bir süredir güncelleme almıyor. Hep kontrol ediyorum fakat mevcut güncelleme yok diye uyarı veriyor. Neden bunu yapıyor anlamıyorum. 11t pro cihazım 14.09 lakin bir alt modeli olan 10t pro 14.01. Bu durumu nasıl çözebileceğimi bilmiyorum, güncelleme var mı yok mu (10t pro'ya) onu da bilmiyorum. Yardımcı olacak forumdaşlara şimdiden teşekkürler, saygılarımla.
Merhaba
Teoriniz o kadar mantıksızki anlatamam:)
Her rom cihaza ve cihazın bölgesine özeldir
Mesela endonezya rom MIUI 13 iken Global rom MIUI14 olabilir
Ayrıca cihazınız için çıkan son sürüm sizin kullandığınız sürümdür.

hodja4kan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hodja
Cihazım
10t pro
Konular
3
Merhaba
Merhaba diyelim, herhangi bir teori ortaya atmadım ki evet mantıklı yada mantıksız diyebilelim :) net olarak "nasıl çözebileceğimi bilmiyorum, güncelleme var mı yok mu onu da bilmiyorum" yazmıştım. Demekki vurguyu yanlış yerde kullandık 😄 yukaridaki forumdaşın attığı linkten, Global rom için 14.04 mi 10t pro dosyasini indirdim, sonrası olarak ne yapabileceğimi bilmiyorum 😅 ama yine de teşekkürler 😊
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba diyelim, herhangi bir teori ortaya atmadım ki evet mantıklı yada mantıksız diyebilelim :) net olarak "nasıl çözebileceğimi bilmiyorum, güncelleme var mı yok mu onu da bilmiyorum" yazmıştım. Demekki vurguyu yanlış yerde kullandık 😄 yukaridaki forumdaşın attığı linkten, Global rom için 14.04 mi 10t pro dosyasini indirdim, sonrası olarak ne yapabileceğimi bilmiyorum 😅 ama yine de teşekkürler 😊
Ekleme; mi 10t pro için benim araştırdığım kadarıyla 14.06 sürüm mevcut diye hatırlıyorum son sürüm olarak (global rom için ve benim cihazım da global rom). Sadece güncellemek istiyorum sürümü umrumda değil, kaç aydır 01 de kaldık beni unuttunuz! diye bağırmak istiyor insan 😁

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Merhaba
Hocam sitede global sürüm için 14.0.4 var arkadaşta da global var

Ü

Üye silindi 265308

Guest
HER CİHAZ İCİN aynı anda güncelleme gelmez hocam biliyorsunuz.

Ekleme; mi 10t pro için benim araştırdığım kadarıyla 14.06 sürüm mevcut diye hatırlıyorum son sürüm olarak (global rom için ve benim cihazım da global rom). Sadece güncellemek istiyorum sürümü umrumda değil, kaç aydır 01 de kaldık beni unuttunuz! diye bağırmak istiyor insan 😁
Hocam şöyle söyleyeyim benim telefona android 13 dağıldıktan 1 ay sonra gelmişti yani normal birşey

Global rom için 14.04 mi 10t pro dosyasini indirdim, sonrası olarak ne yapabileceğimi bilmiyorum 😅 ama yine de teşekkürler 😊
  1. Bootloader kilidini açtığınızdan emin olun
  2. Romu tgz indirdiginizden emin olun
  3. Driverleri kurun
  4. Mi flash tool kurun
  5. Romu tgz şeklinden çıkarın WinRAR ile
  6. Mi flahstan o romu kurun detaylı rehber atayım hemen☺️

Rehber

hodja4kan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hodja
Cihazım
10t pro
Konular
3
Durum bu şekilde. Sitedeki dosyayı indirdim, dosya çıkartma kısmına attı. Ne yazıktır ki anladığım bir konu değil. Yardım edecek birilerini bulsam çok iyi olur öyle duruyor 3.5gb'lık dosya 😅

HER CİHAZ İCİN aynı anda güncelleme gelmez hocam biliyorsunuz.

Hocam şöyle söyleyeyim benim telefona android 13 dağıldıktan 1 ay sonra gelmişti yani normal birşey

1. Bootloader kilidini açtığınızdan emin olun
  2. Romu tgz indirdiginizden emin olun
  3. Driverleri kurun
  4. Mi flash tool kurun
  5. Romu tgz şeklinden çıkarın WinRAR ile
  6. Mi flahstan o romu kurun detaylı rehber atayım hemen☺️

Rehber
Sanırım güncellemesem daha iyi. Hangi dil bu acaba 😂 Anlaşılan o ki telefonu birilerine göstermem gerekiyor. Gerçekten anladığım şeyler değil. Kendi kendine bunları yapabilen bir cihaz olsa tadından yenmez : )

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Sanırım güncellemesem daha iyi. Hangi dil bu acaba 😂 Anlaşılan o ki telefonu birilerine göstermem gerekiyor. Gerçekten anladığım şeyler değil. Kendi kendine bunları yapabilen bir cihaz olsa tadından yenmez : )
Hocam en iyisi android 11.Biz içli disliyiz artık teknoloji ile.İsterseniz teamwiever ile yapan arkadaşlar olacaktır.Fakat şahsen ben o sorumluluğu almam

hodja4kan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hodja
Cihazım
10t pro
Konular
3
Hocam en iyisi android 11.Biz içli disliyiz artık teknoloji ile.İsterseniz teamwiever ile yapan arkadaşlar olacaktır.Fakat şahsen ben o sorumluluğu almam
Sanırım ben de bunu kabul edeceğim hocam, başka şansım yok gibi duruyor 😅 tw zaten kabul edebileceğim bir şey değil bazı belgelerden dolayı, o sebeple gösterecek birisini de bulmak zor. Sanırım böyle kalacak yapacak bişey yok 😁 destekleriniz için çok teşekkür ederim hocam 😊

Üst Alt