Yardım Güncel ya da sunucu sorunu var

rothust

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Mi 6x
Konular
3
Merhaba arkadaşlar mi 6x model telefonumda güncelleme arayüzünde güncelleme indirmeye çalıştığımda "Güncel ya da sunucu sorunu var. xiaomi.eu sitesini kontrol edin." Diye bir mesaj alıyorum sebebi nedir?

Ayrıca kulaklıktan aldığım ses seviyesinden memnun değilim. Ses düzeyini arttırmanın bir yolu var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Cihazınız çin pazarı için üretilmiş ve içerisinde Türkçe dil desteğinin olduğu Xiaomi eu tarafından hazırlanan custom rom yüklü.Bu tür romlarda cihaz içerisinden güncelleme yaparken sizin de karşılaştığınız hata ile tüm cihaz modellerinde karşımıza çıkıyor.Güncellemelerinizi TWRP ile yapmanızı tavsiye ederim.

Rehber - Xiaomi Mi6x Türkçe Rom Yükleme Anlatımı

Cihazınızda zaten mevcutta en güncel stabil sürüm yüklü dilerseniz haftalık olarak yayınlanan beta sürümlere geçip ses sorunu ile ilgili bir değişiklik varmı kontrol edebilirsiniz.Sonra tekrar stabil sürüme aynı yöntemle dönebilirsiniz.

Güncel stabil sürüm

Güncel haftalık sürüm

Oyla:

rothust

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Mi 6x
Konular
3
Teşekkürler

Oyla:

Muharrem5896

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muharrem
Cihazım
Mia2
Konular
8
Cihazınız çin pazarı için üretilmiş ve içerisinde Türkçe dil desteğinin olduğu Xiaomi eu tarafından hazırlanan custom rom yüklü.Bu tür romlarda cihaz içerisinden güncelleme yaparken sizin de karşılaştığınız hata ile tüm cihaz modellerinde karşımıza çıkıyor.Güncellemelerinizi TWRP ile yapmanızı tavsiye ederim.

Rehber - Xiaomi Mi6x Türkçe Rom Yükleme Anlatımı

Cihazınızda zaten mevcutta en güncel stabil sürüm yüklü dilerseniz haftalık olarak yayınlanan beta sürümlere geçip ses sorunu ile ilgili bir değişiklik varmı kontrol edebilirsiniz.Sonra tekrar stabil sürüme aynı yöntemle dönebilirsiniz.

Güncel stabil sürüm

Güncel haftalık sürüm

Hocam ben telefon cuya room yuklettim oda root yapmamis telefon nu bunu trwp siz yani rootsuz yükleme şansımız varmı güncelle meyi

Oyla:
Üst Alt