Yardım Güncel Twrp Arıyorum

NewCherry38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7
Şu an OrangeFox recoverydeyim ve cihazla uyumlu twrp arıyorum. Ve orangefoxtan nasıl yükleyeceğimi söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazınızı için yayınlanan recovery sürümlerine bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Güncelleme olduğunda forumda bilgisi paylaşılır.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Cihazınızı için yayınlanan recovery sürümlerine bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Güncelleme olduğunda forumda bilgisi paylaşılır.
Forumda ciddi bir eksiklik var bu konuda. Bir çok recovery veya rom paylaşımı doğru etiket ile yapılmıyor. Doğru etiket olsa üstten tek tıkla ulaşmak mümkünken bu şekilde arıyoruz. Şu an ben de arıyorum. Gezerken bu konuyu buldum.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Forumda ciddi bir eksiklik var bu konuda. Bir çok recovery veya rom paylaşımı doğru etiket ile yapılmıyor. Doğru etiket olsa üstten tek tıkla ulaşmak mümkünken bu şekilde arıyoruz. Şu an ben de arıyorum. Gezerken bu konuyu buldum.
Mümkün olduğunca konuları takip ederek, hatalı kısımları düzeltiyor/düzelttiriyoruz hocam, ancak her zaman mümkün olmayabiliyor, arada gözden kaçan konular olabiliyor.

Üst Alt