Mod Güncel SafetyNet Çözümü

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Şimdi, başlamadan önce, bu düzeltme tüm cihazlar için test edilmediğinden her şeyi yedeklediğinizden emin olun, bu nedenle telefonunuzda bazı sorunlara neden olabilir. Ayrıca, Magisk'in en son Kararlı sürümünün telefonunuzda olduğundan emin olun. Telefonunuza gelebilecek herhangi bir hasardan sorumlu olmayacağız.

İşte adımlar -
  1. İlk önce Magisk'e gidin ve Riru Modülünü kurun. Kurulum başarılı olduğunda, modüller sayfasına geri dönün. Henüz yeniden başlatmayın!
  2. Ardından, LSPosed Modülünü kurun. Bu başarıyla yüklendikten sonra telefonunuzu yeniden başlatın. Bu önemli! İlk adımda yeniden başlatmayın.
  3. Telefon yeniden başlatıldığında, telefonunuzda yüklü yeni bir LSPosed uygulaması göreceksiniz.
  4. Şimdi indirdiğiniz üçüncü apk dosyasını yüklemeniz gerekiyor. Bu yüklendikten sonra, LSPosed uygulamasına gidin ve Modüller'e gidin.
  5. Orada, XPrivacyLua'yı seçin ve "Modülü Etkinleştir"i yaptığınızdan emin olun. Öncelikle “Sistem Çerçevesi” ve “Ayar Depolama” seçeneklerinin işaretli olduğundan emin olun.
  6. Şimdi sağ üst köşeye gidin ve üç noktalı menüye dokunun. “Gizle”yi seçin ve “Sistem Uygulamaları”nın işaretini kaldırın.
  7. Şimdi, aşağı kaydırmanız ve tüm uygulamalar arasında Google Play Hizmetlerini bulmanız gerekiyor. Sadece bunu kontrol et. Şimdi telefonunuzu yeniden başlatın.
  8. Artık telefonunuz yeniden başlatıldığında, LSPosed uygulamasına geri dönmeniz ve XPrivacyLua modülünde üç seçeneğin işaretli olduğundan emin olmanız gerekir. “Sistem Çerçevesi”, “Ayarlar Depolama” ve “Google Play Hizmetleri” vardır.
  9. Her şey yolunda olduğunda, LSPosed'i kapatın ve telefonunuza “XPrivacyLua” adlı başka bir uygulama yüklenecektir. Aç şunu. "Kabul Ediyorum"u tıklayın.
  10. Burada Google Play Hizmetlerini bulun ve üzerine dokunun. Şimdi, orada sadece bir seçeneği işaretlemeniz gerekiyor. Ve bu da "İzlemeyi Kullanma". Oradaki SON seçenek bu olmalı.
  11. Son olarak, Google Play Store'un yanı sıra Google Play Hizmetlerinin tüm verilerini ve önbelleğini temizleyin. Ayrıca, Magisk'i Gizle ve adını değiştirin.
  12. Ve şimdi son bir yeniden başlatma yapın!
Ve bu kadar! Her şey yolunda giderse, artık telefonunuzda SafetyNet Failed Sorunu olmayacak ve Play Store, Cihaz Sertifikalı olduğunu gösterecektir. SafetyNet'i bu yöntemle düzelttikten sonra bile Bankacılık uygulamaları çalışmıyorsa, "XPrivacyLua"da bu uygulamalar için "İzlemeyi Kullan" seçeneğini işaretlemeniz gerekir. Tıpkı Play Services ile yaptığımız gibi. Ve sonra aynı adımlar, yani verileri temizleyin ve yeniden başlatın.

Dosyaları Zip Olarak Ekledim.

Ekli dosyalar

• New Magisk Hide Toolkit By TeamFiles (1).zip
    3,4 MB · Görüntüleme: 195
  • Screenshot_2021-09-11-09-39-25-896_nh.e.aem.jpg
    Screenshot_2021-09-11-09-39-25-896_nh.e.aem.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 42

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Ellerimize sağlık güzel paylaşım olmuş tebrik ederim hocam

XparadoxX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
rafet
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
6
Ellerinize sağlık hocam eğer banka uygulamaları sıkıntı çıkarırsa XPrivacyLua dan isaretlemeden once lsposed dan da isaretlemek gerekiyor yoksa XPrivacyLua o uygulamada çalışmıyor

iflankes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Ya hocam safety geçmemesine rağmen magisk hide çalışıyor banka uygulamalarına giriş yapabiliyorum uyarı almadan

Punch

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Ellerimize sağlık güzel paylaşım olmuş tebrik ederim hocam
Güzel düşünceniz için ben teşekkür ederim hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ellerinize sağlık hocam eğer banka uygulamaları sıkıntı çıkarırsa XPrivacyLua dan isaretlemeden once lsposed dan da isaretlemek gerekiyor yoksa XPrivacyLua o uygulamada çalışmıyor
Zaten SafetyNet den sorunsuz geçince banka uygulamaları sorun yaratmıyor hocam bilgi için teşekkürler.

Ya hocam safety geçmemesine rağmen magisk hide çalışıyor banka uygulamalarına giriş yapabiliyorum uyarı almadan
Şuan için magisk hide çalışıyor ancak netflix gibi uygulamalarda sorun yaşamış olacaksınız, ve magisk'in yeni sürümünde magisk hide komple kalkacak maalesef.

Punch

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Çözüm günceldir.

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
Facebook açılmıyor. Açıldığı gibi geri kapanıyor.

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
Geçemedi safety den...

Utku92

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Mi note 10 pro
Konular
0
Olmadı işe yaramadı.

Olmadı işe yaramadı.
Sorunu çözdüm sadece bu paketi magiskte kurarak çalıştı.

Son düzenleme:

rftbyr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
rıfat
Cihazım
mi 11t pro
Konular
0
Olmadı işe yaramadı.

Sorunu çözdüm sadece bu paketi magiskte kurarak çalıştı.
Bende de birtek bu işe yaradı ne denediysem olmamıştı teşekkürler handshake~~clap~~

Üst Alt