Rom Güncel rom önerisi

inamiyui

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
23
Şuan greeshan 12.0.3 kullanıyorum, rom değiştirmek istiyorum. Şuanda stabil hangi rom vardır?

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Bu ayın beşinde xiaomi.eu 12.5.2 gelmiş onu yükleyebilirsiniz.

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Redmi note 9 pro için ne zaman gelir 12.5 eu rom

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Redmi note 9 pro için ne zaman gelir 12.5 eu rom
Hocam, bunun tarihini kimse veremez. Yakında diyelim. Ayrıca bu farklı bir cihazın konusu şu an. Lütfen uygun cihazın konularına yazalım sorularımızı. Zaten konunuz da var ve cevap veriliyor. Kendi konunuz dışında bir konuya yazmanıza gerek yok.

inamiyui

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
23
Anlayamadım hocam? Aosp rom mu, miui tabanlı rom mu, yoksa ayrı bir gsi rom mu arıyorsunuz?
Bilgi sahibi olmadığım için hangisini seçeceğimi bilmiyorum. Şuanda en stabil çalışan rom modeli hangisidir?

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Bilgi sahibi olmadığım için hangisini seçeceğimi bilmiyorum. Şuanda en stabil çalışan rom modeli hangisidir?
Hocam şu an kullanmakta olduğunuz rom gibi Xiaomi romu olan MIUI mı kullanmak istiyorsunuz yoksa stock android üzerine kurulan AOSP romları mı kullanmak istiyorsunuz. MIUI olarak kullanmıyorum ama gördüğüm geribildirimler dahilinde xiaomi.eu 12.5.2 tavsiye edebilirim. AOSP kullanmak istiyorsanız da neredeyse tüm AOSP romların son sürümleri (Ağustos - Eylül yamalı olanlar) gayet stabil ve sorunsuz çalışmakta nasıl bir deneyim istiyorsanız ona göre keyfiniz hangisini isterse rahatlıkla kullanabilirsiniz.

inamiyui

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
23
Hocam şu an kullanmakta olduğunuz rom gibi Xiaomi romu olan MIUI mı kullanmak istiyorsunuz yoksa stock android üzerine kurulan AOSP romları mı kullanmak istiyorsunuz. MIUI olarak kullanmıyorum ama gördüğüm geribildirimler dahilinde xiaomi.eu 12.5.2 tavsiye edebilirim. AOSP kullanmak istiyorsanız da neredeyse tüm AOSP romların son sürümleri (Ağustos - Eylül yamalı olanlar) gayet stabil ve sorunsuz çalışmakta nasıl bir deneyim istiyorsanız ona göre keyfiniz hangisini isterse rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Daha önce AOSP tabanlı rom kullanmadım. Denemek istiyorum. Hangisini önerirsiniz?

Üst Alt