Rom Güncel Rom Önerileri

AAliii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
5
Herkese Selamlar arkadaşlar. Az önce forumda gezinirken, Poco X3 NFC cihazı için magisk modüllerini bir başlık altında topladıklarını gördüm. Sizin de POCO X3 PRO için bildiğiniz kullanışlı, stabil, sorunsuz magisk modülleri varsa eğer bu başlık altında toplamak isterim.

Benim genel olarak kullandığım modüller şöyle;

Android Mic Fix: Çeşitli Android cihazlar için düşük hacimli mikrofon sorunlarını çözmek için iş görür.
Android O APT-X libraries: ndroid Oreo resmi olarak APT-X bluetooth sesini destekler, ancak tüm telefonlarda gerekli kütüphane dosyaları yoktur. Bu modül, henüz yoksa, eksik APT-X (HD) ve LDAC dosyalarını sisteminize yerleştirir. Daha iyi bluetooth sesinin tadını çıkarın!
Audio Modification Library: AudModLib, Magisk kurulumları için çoklu ses modlarının kesintisiz entegrasyonunu sağlayan bir uyumluluk çerçevesidir.
Global Optimized GPS File Replacer: Daha iyi ve daha hızlı bir doğruluk konum referansı ile geliştirilmiş bir GPS işlevselliği sağlar.
Greenify4Magisk: Greenify'ın sistemsizce ROM ile tümleşik (ayrıcalıklı) bir uygulama olarak çalışmasını sağlar.
ViPER4Android FX: Uyumluluk sorunları yaşamadan çoklu ses modlarının kurulmasına izin veren Ses Değiştirme Kütüphanesini kullanır.

Not: Modüllerin isimlerini paylaştım çünkü bazılarının güncel versiyonlarını google üzerinden arayıp bulmak gerekiyor. Ayrıca bu modülleri yüklerken oluşabilecek zararlardan sorumlu değilim. Bu modülleri cihazınıza kurarken bütün sorumluluk size aittir.

Varsa sizin de aklınıza gelen ve POCO X3 PRO için kullanışlı modüller, lütfen bu konu altında paylaşınız. İyi çalışmalar.

Üst Alt