Mod Güncel GPU sürücüsü ( Mi 9 - Cepheus )

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Android 10 sürümü için son paylaşılan Adreno OpenGL 3.2 464.0-rev2 Vulkan-1.1.128 sürüleri. Paylaşan vatandaş tüm sd855 ve sd855+ için demiş fakat ben sadece Mi 9 üzerinde denediğim için bu şekilde paylaşıyorum. İsteyen aynı işlemci, farklı cihazlarda deneyebilir. Ayrıca diğer işlemciler için konu kaynağına göz atabilirsiniz.

Sürücünün magisk üzerinden eklenmesi tavsiye edilir. Bu nedenle magisk olan sürümü indirip, normal bir modül ekler gibi ekleyiniz.

Magisk;

Recovery;

Diğer Adreno 6xx cihazlar için;

Diğer Adreno 5xx cihazlar için;

Konu kaynağı;

Son düzenleme:

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
hocam günceller misiniz çünkü @500 vs. çıkmıştı(miui 12.5 global de bu kullanılıyor)

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
hocam günceller misiniz çünkü @500 vs. çıkmıştı(miui 12.5 global de bu kullanılıyor)

İlgili ekip henüz belirttiğiniz sürümü yayınlamadı. Stabil bir sonuç almadıkları sürümleri yayınlamıyorlar. Şuanda en en son 490 mevcut.

Aşağıdaki bağlantıyı deneyebilirsiniz.

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
İlgili ekip henüz belirttiğiniz sürümü yayınlamadı. Stabil bir sonuç almadıkları sürümleri yayınlamıyorlar. Şuanda en en son 490 mevcut.

Aşağıdaki bağlantıyı deneyebilirsiniz.

hocam artik kac aydir guncelleme vermediler ve konudan ayrildiglarini duyurmuwdular yalniw hatirlamiyorsam

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
hocam artik kac aydir guncelleme vermediler ve konudan ayrildiglarini duyurmuwdular yalniw hatirlamiyorsam

Resmi kanallarında böyle bir duyuru görmedim. Hatta en son 28 Ağustos da yayınladıkları mesajda aşağıdaki gibi yazıyor.

Güncellemeler hakkında bir not eklemek istiyoruz. İnsanların yeni sürücülerle ilgili sorunlarla karşı karşıya olduğunun farkındayız ancak bu sorunları çözmek için durmaksızın çalışıyoruz ve yakın zamanda güncelleme yayınlayacağız, rahatsızlığınız için özür dileriz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Resmi kanallarında böyle bir duyuru görmedim. Hatta en son 28 Ağustos da yayınladıkları mesajda aşağıdaki gibi yazıyor.
Xda formunda yazmışlardı bitirdiklerini sizin buldugunuz açıklamanin nerdeyse 1 yill olmuş ben beklemiyorum guncellem vereceklerini ama bir ihtimal aklıma geldikçe konturol ediyorum

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Xda formunda yazmışlardı bitirdiklerini sizin buldugunuz açıklamanin nerdeyse 1 yill olmuş ben beklemiyorum guncellem vereceklerini ama bir ihtimal aklıma geldikçe konturol ediyorum
hocam neden bitirdiler peki biliyoe musunuz

Üst Alt