Yardım Güncel Durum Nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmtayd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Verge lite
Konular
4
Merhaba arkadaşlar, mi note 10 lite almayı düşünüyorum. ana konuda da sordum ama burdan belki daha çok cevap alabilirim.
telefonu tavsiye eder misiniz, sensör sorunu kullanıma engel mi alınmayacak durumda mı nedir son durum

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Merhaba arkadaşlar, mi note 10 lite almayı düşünüyorum. ana konuda da sordum ama burdan belki daha çok cevap alabilirim.
telefonu tavsiye eder misiniz, sensör sorunu kullanıma engel mi alınmayacak durumda mı nedir son durum
Hocam onun yerine mi 10 t var oda olmazsa mi 9 T Pro var Bosverin mi Note 10 liteyi

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Sensör sorunu var halen, konuşma esnasında bazen ya ekranı açmıyor, yada sürekli açık kalıyor. Kronik bir sıkıntı olduğunu söylemişlerdi. Bu durum sorun yaratırsa sizin için başka modellere geçin. Yazılımla çözülecek birşey gibi durmuyordu zaten kaç yazılım geçti, güvenlik dahil halen aynı.

ahmtayd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Verge lite
Konular
4
Hocam onun yerine mi 10 t var oda olmazsa mi 9 T Pro var Bosverin mi Note 10 liteyi
hocam 10t pahalı ya 5 binlere fırlıyor,
9t pro da tasarımı çok beğenemedim ama bilmiyorum
siz sensor sorunu yüzünden mi önermiyorsunuz note 10 lite ı

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Hocam sensör sorunu bende ara sıra oluyor. Genelde sensör normal calisiyor. Almani engelleyen tek sey sensör sorunu ise düşünme derim. Bu durum cihazdan cihaza da değişiyor ne çıkacağı belli olmaz.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Alacaksan 128 gb'lik olanını al veya yurt dışı mi note 10 al. zaten litenin tr garantili fiyatına Note10'un yurt dışı modelini alabiliyorsun. Amoled ve kavisli ekran olması mi note10 lite'nin artısı. pili 1 günü dolu dolu çıkarır. Kamerası 64 mp ois yok ama sony sensör kullanılmış gayet iyi çekimler yapılabilir. Özellikle gcam için. Ben mi note 10 kullanıyorum yeğenimde mi note 10 lite var. tavsiye ederim. Sensör sorunu abartılacak birşey değil. kulağından çekince elini sensörün üstünde gezdir gelmesi lazım.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ahmtayd

Yeteri kadar cevap yazıldı,bir an evvel alın artık :D

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Aynı soru/sorunlarınız için tekrar tekrar konu açmayalım lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt