Rom [GSI][UNSTABLE] Mi A2 lite MIUI Kurulumu

• Konbuyu başlatan Singe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 39
  • Görüntüleme 5K

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
su bizim ihtiyar redmi note 4 birazcik stable calisan miui 10 oreo olsaydi derdim kalmazdi

Sametcanblg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Huawei p40 lite
Meslek
öğrenci
Konular
8
Mstf çok teşekkürlet ss için
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Singe dostum bu sistemleri yapan arkadaşlar sisteme virüs koyup bilgilerimizi(kredi kart gibi)çalıyorlarmış bu konu hakkında bir bilgin var mı bi forumda okumuştum rom atmayın vs vs diyordu eleman.

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Mstf çok teşekkürlet ss için
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Singe dostum bu sistemleri yapan arkadaşlar sisteme virüs koyup bilgilerimizi(kredi kart gibi)çalıyorlarmış bu konu hakkında bir bilgin var mı bi forumda okumuştum rom atmayın vs vs diyordu eleman.
Bunu kanıtlama gibi bir ihtimalim yok ama kullanmak size kalmış ben kamera çalışmadığı için stok romu tekrar kurdum yoksa bunda kalırdım

Mstf1966

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
A2 Lite
Konular
2
Bunu kanıtlama gibi bir ihtimalim yok ama kullanmak size kalmış ben kamera çalışmadığı için stok romu tekrar kurdum yoksa bunda kalırdım
Kardeşim aramalarda ses sende de hoparlörden gelme sorunu var mıydı? Ben de stock Roma döndüm bu yüzden

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Dediğim gibi bu rom daha 0.4 ve GSI bu tarz sorunlar elbet birgün düzelecektir, MIUI sadece A sistemler için olduğu için A/B'ye portlamak zordur, çalıştığı için sevinmek lazım yakında 0.5 sürümünde birçok şey değişir :)

Anladım hocam Xiaomi cihazlara pek yatkın değilim. Rom konularından da yüklemek dışında pek anlamam :) bu sürümde konuda yazdığınız gibi şuanda sadece Bluetooth ve Kamera çalışmıyor sanırım. Test etmek açısından bugün deneyeceğim paylaşımınız için tekrar teşekkür ediyorum.

Mstf1966

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
A2 Lite
Konular
2
Anladım hocam Xiaomi cihazlara pek yatkın değilim. Rom konularından da yüklemek dışında pek anlamam :) bu sürümde konuda yazdığınız gibi şuanda sadece Bluetooth ve Kamera çalışmıyor sanırım. Test etmek açısından bugün deneyeceğim paylaşımınız için tekrar teşekkür ediyorum.
Bluetooth çalışıyor.
Kamera Çalışmıyor
Parmak İzi Çalışmıyor
Parlaklık Ayarını en düşüğe getirince ekran tamamen kararıyor.
Aramalarda karşı tarafın sesi hoparlörden geliyor.
Benim karşılaştığım sorunlar bunlar. Ve bence daha da vardır :D

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Bluetooth çalışıyor.
Kamera Çalışmıyor
Parmak İzi Çalışmıyor
Parlaklık Ayarını en düşüğe getirince ekran tamamen kararıyor.
Aramalarda karşı tarafın sesi hoparlörden geliyor.
Benim karşılaştığım sorunlar bunlar. Ve bence daha da vardır :D

Ben bu romu yüklediğimde titreşim çalışmıyordu dediğiniz parlaklık olayını bende yaşadım ve diğer yandan mesaj yada ne bileyim biri aradığı zaman zil sesi veya uyarı mesajı gelmiyordu kamera açılır gibi yapıyordu ama geri kapanıyordu bazen girmek istediğinizde hiç açılmıyordu parmak izi zaten çalışmıyor, çok önemli bir faktör değil belki ama kamera, parlaklık ayarı, zil sesi veya uyarı mesajlarının gelmemesi büyük sorun en azından denedik gördük yarın bir gün düzeltilirde stabil hale gelirse geçer kullanırım bu haliyle zaten kullanılmıyor.

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Ben bu romu yüklediğimde titreşim çalışmıyordu dediğiniz parlaklık olayını bende yaşadım ve diğer yandan mesaj yada ne bileyim biri aradığı zaman zil sesi veya uyarı mesajı gelmiyordu kamera açılır gibi yapıyordu ama geri kapanıyordu bazen girmek istediğinizde hiç açılmıyordu parmak izi zaten çalışmıyor, çok önemli bir faktör değil belki ama kamera, parlaklık ayarı, zil sesi veya uyarı mesajlarının gelmemesi büyük sorun en azından denedik gördük yarın bir gün düzeltilirde stabil hale gelirse geçer kullanırım bu haliyle zaten kullanılmıyor.
Aslında böyle bir konu açmayacaktım ama çoğu kişi bunu istiyordu ondan açtım.
Dert etmeyin yakında güzelleşecek.

Mstf1966

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
A2 Lite
Konular
2
Aslında böyle bir konu açmayacaktım ama çoğu kişi bunu istiyordu ondan açtım.
Dert etmeyin yakında güzelleşecek.
Bu konuyu açmanız çok iyi oldu herkesin umutları yeşerdi :D :D Lakin Note 6 Pro Alacağım birkaç güne inşallah :D

Üst Alt