Rom [GSI][UNSTABLE] Mi A2 lite MIUI Kurulumu

• Konbuyu başlatan Singe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 39
  • Görüntüleme 5K

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Yok mu bir haber arkadaşlar?

Konuyu açan arkadaşın cihazı brick olmuş sanırım onunla uğraşıyor birazda o yüzden konunun takipçisi olamadı şu sıralar.Bende merak ediyorum gelişme olup olmadığını nasıl bir iş çıkacak acaba

FikirLideri

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
1
Konuyu açan arkadaşın cihazı brick olmuş sanırım onunla uğraşıyor birazda o yüzden konunun takipçisi olamadı şu sıralar.Bende merak ediyorum gelişme olup olmadığını nasıl bir iş çıkacak acaba

GSI MIUI orijinal konudaki gelişmeleri Lakin çok ümidiniz olmasın. Tavsiyem Mi A2 Lite için başka GSI veya Custom ROM'lara odaklanmanızdır.

Son düzenleme:

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Eğer telefonum düzelirse ki düzelmeyecek, bir çok eksiği kapatmaya çalışacağım bu forumda mi a2 lite için.

kaangenis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
4
Eğer telefonum düzelirse ki düzelmeyecek, bir çok eksiği kapatmaya çalışacağım bu forumda mi a2 lite için.

şunu bi deneyin halfbrick yediğimde düzeltmişti belki işinize yarar

FikirLideri

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
1

Cihazın telegram grubunda ekteki dosyayı kullanarak unbrick yapan kullanıcılar var. Dosyayı zip'ten çıkartıp istediğiniz bir firmware'in içindeki "images" klasörünün içine taşıyıp , taşı ve değiştir yapıyorsunuz. Sonra Miflash ile o firmware'i flashlıyorsunuz.

Ekli dosyalar

• prog_emmc_firehose_8953_ddr.rar
    198,2 KB · Görüntüleme: 8

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Cihazın telegram grubunda ekteki dosyayı kullanarak unbrick yapan kullanıcılar var. Dosyayı zip'ten çıkartıp istediğiniz bir firmware'in içindeki "images" klasörünün içine taşıyıp , taşı ve değiştir yapıyorsunuz. Sonra Miflash ile o firmware'i flashlıyorsunuz.
Bunu garantiye göndermeden önce denemiştim, mi flash "hello packet cant recieved" gibi hata verdi
bir gecemi harcadım ve çözemedim. Garantiden gelince düzelmese tüm yöntemleri tekrar denerim.

F4b1a

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
F4b1a
Cihazım
A2 Lite
Konular
1
Bunu garantiye göndermeden önce denemiştim, mi flash "hello packet cant recieved" gibi hata verdi
bir gecemi harcadım ve çözemedim. Garantiden gelince düzelmese tüm yöntemleri tekrar denerim.

Telefon düzeldi mi son durum ne knk ?
Kaynak belirtirsen daha kolay erişebiliriz.
Bide arkadaşlar benim telde arada sırada youtubede gezerken aşağı yukarı yukarı aşağı oluyor aşağı çektiğimde de çok fazla aşağı gidiyor uygulamayı kapatıyorum sorun düzeliyor youtubede böyle bi sorun gördüm onunki düzelmemiş garantiye yollamiş

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Arkadaşlar yapacağınız en iyi şey telefonu satıp, üstüne bir miktar para ekleyip MIUI cihaz almak.

rtt01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hatip
Cihazım
a2 lite
Konular
1
bendede aynı sorun vardı stock rom flaşladım düzeldi

n3pst3r

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
xiaomi mi a2 li
Konular
0
merhaba kurulum videosunuda cekerseniz cok iyi olur