Rom [GRUS] Mi 9 SE AOSiP DerpFest [10.0] [OFFICIAL] [27.02.20]

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
hocam kernel ilek ullanırsanız res atmıyor Burada paylaştığım kernel ile kullanabilirsiniz havocos içinde geçerli bu durum

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
hocam kernel ilek ullanırsanız res atmıyor Burada paylaştığım kernel ile kullanabilirsiniz havocos içinde geçerli bu durum
deepsleepte demişiniz ama normal ekran açıkken yaptı bende 3 defa bunu. birde an itibariyle havoc u kurdum :) onda yaparsa o zaman denerim artık kerneli. sağolasın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunsuz kuruldu, gerçekten akıcılık çok iyi.
Kamera berbat.
Gezinme seçeneklerinde tam ekran hareketleri var.
AOD bulmadım, yok mu acaba?

Edit: AOD varmış ama içeriği değiştirilemiyor sanırım.
Bir de telefonu eline alınca parmak izi simgesi çıkmıyor, haliyle tuş kilidi tuşuna basarak ya da ekranı uyandırarak parmak izi okumaya hazır hale getirmek gerekiyor...
aynı eksiklikleri bende farkettim o yüzden değiştirdim bakalım havoctada varsa mecburen tekrar miui a dönecez :D

Holydao

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
1
aynı eksiklikleri bende farkettim o yüzden değiştirdim bakalım havoctada varsa mecburen tekrar miui a dönecez :D

Haberdar edin hocam bizi de :) Ben masik'e döndüm mecbur.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Haberdar edin hocam bizi de :) Ben masik'e döndüm mecbur.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bakarım fakat kamera hariç aynı şeyler havoc içimde geçerlidir. akşam yazarım

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Moe kernel kullandın sorun düzelir bende bir sıkıntı yoktu.
şuan düzeldi aynen sorun yok. eksik olan şeyler tüm aosplerde eksik anladığım kadarıyla çünkü hemen hemen hepsi aynı tarz özelleştirmeler kullanıyor miui romları gibi fazlası pek olmuyor gibi. parmak izi ekran kapalıyken çalışmıyor, yüz tanıma yok, telefonu kaldırınca ekranın uyanması yok, gestures de geri gelmeyi uzun yapınca önceki uygulama geçiş yok. bakalım ekran süresi olarak güzel bi süre vermez ise rom tekrar miui dönüp kernel programları modüllerle romu dizayn edip kullanacağım.

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
şuan düzeldi aynen sorun yok. eksik olan şeyler tüm aosplerde eksik anladığım kadarıyla çünkü hemen hemen hepsi aynı tarz özelleştirmeler kullanıyor miui romları gibi fazlası pek olmuyor gibi. parmak izi ekran kapalıyken çalışmıyor, yüz tanıma yok, telefonu kaldırınca ekranın uyanması yok, gestures de geri gelmeyi uzun yapınca önceki uygulama geçiş yok. bakalım ekran süresi olarak güzel bi süre vermez ise rom tekrar miui dönüp kernel programları modüllerle romu dizayn edip kullanacağım.
Telefon kaldırnca ekran uyanması her aosp de var parmak izini benim telefonda gömülü parmak izi olmadığı için bilmiyorum. Gestures doğru yok yüz kilidi her aosğ de yok.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Telefon kaldırnca ekran uyanması her aosp de var parmak izini benim telefonda gömülü parmak izi olmadığı için bilmiyorum. Gestures doğru yok yüz kilidi her aosğ de yok.
bulamadım o telefonu masadan kaldırınca ekranın uyanmasını. hangi menü içerisinde ezberinizde mi ?

Üst Alt