Gcam [GRUS] Hypercam NEX 7.2

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bu kamera uygulamasının cihazın üstünde gelen mevcut uygulamadan farkı ne? Ekstra ne gibi avantajlar sunuyor?
En basit açıklamayla, daha fazla özelleştirme ve ayar yapma, yapılan ayarları paylaşma şansı verir. Arama yaparak aynı sahnenin kıyaslamalı örneklerini görebilirsiniz.

alisaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Sakaoğlu
Cihazım
mi4
Konular
15
hocam trwp ye girdim ama butter fix'i flaslamayı yapamadım bir türlü internette de çıkmadı nasıl yapabilirim. TRWP ye giriyorum öyle kalıyorum.

Tr2x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
3
hocam trwp ye girdim ama butter fix'i flaslamayı yapamadım bir türlü internette de çıkmadı nasıl yapabilirim. TRWP ye giriyorum öyle kalıyorum.
indirdiğiniz zip dosyasını telefonun hafızasına kopyalayın
twrp ye giriş yapın install seçeneği ile devam edip kopyaladığınız dosyayı seçin
işlem bittikten sonra reboot system seçin

alisaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Sakaoğlu
Cihazım
mi4
Konular
15
indirdiğiniz zip dosyasını telefonun hafızasına kopyalayın
twrp ye giriş yapın install seçeneği ile devam edip kopyaladığınız dosyayı seçin
işlem bittikten sonra reboot system seçin
aynısını yapıyorum ama attığım dosyayı göstermıyor. bütün dosyaların adı random atılmış oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

olmuyor ya trwp de attığım dosya gözükmüyor diğerleri de random asşfljk13sdfasf gibi gözüküyor

Son düzenleme:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Butter Fix ten çok config kullanmanızı tavsiye ederim. Fixlemek Stock kamerada sorun çıkarabiliyor.

Tr2x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
3
aynısını yapıyorum ama attığım dosyayı göstermıyor. bütün dosyaların adı random atılmış oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

olmuyor ya trwp de attığım dosya gözükmüyor diğerleri de random asşfljk13sdfasf gibi gözüküyor

mesajınızı yeni gördüm bu aralar biraz yoğunum korona illeti yüzünden. hocam twrp de dosya isimleri random ise twrp sürümünüz uyumlu değil muhtemelen android 10 yüklediniz ve eski twrp kullanıyorsunuz twrp girişte şifre istemiyor ve dosyaları çözemiyor. ben twrp nin yeni sürümünü yükleyerek çözebilmiştim bu sorunu umarım şimdiye kadar çözmüşsünüzdür ama küçük bir bilgi olsun yine de.

alisaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Sakaoğlu
Cihazım
mi4
Konular
15
Butter Fix ten çok config kullanmanızı tavsiye ederim. Fixlemek Stock kamerada sorun çıkarabiliyor.

Hocam yine donuyor ya illa butter fix i trwp den fixlemek mi lazım donmaması için

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam yine donuyor ya illa butter fix i trwp den fixlemek mi lazım donmaması için
Fixlemek taraftarı değilim ben, fixlenince stock kamerada sorunlar oluşuyor.Gcam, Romlara göre değişik tepkiler veriyor. O kadar çok deneme yapıyorum ki, hangisinde çalıştığını bile unutur oldum.Mi9SE nin de ne yazık ki, diğer cihazlar kadar geliştirici desteği de yok. :( OASP romlarda daha az sorun yaşanıyor. AOSP kullanmakta herkesin tercihi olmuyor. Biraz daha bekleyip, aramaya devam edeceğiz gibi görünüyor.

alisaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Sakaoğlu
Cihazım
mi4
Konular
15
Fixlemek taraftarı değilim ben, fixlenince stock kamerada sorunlar oluşuyor.Gcam, Romlara göre değişik tepkiler veriyor. O kadar çok deneme yapıyorum ki, hangisinde çalıştığını bile unutur oldum.Mi9SE nin de ne yazık ki, diğer cihazlar kadar geliştirici desteği de yok. :( OASP romlarda daha az sorun yaşanıyor. AOSP kullanmakta herkesin tercihi olmuyor. Biraz daha bekleyip, aramaya devam edeceğiz gibi görünüyor.
gcam sıkıntısız çalışacaksa sıkıntı olmaz benim için stock kameranın bozulması.

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
gcam sıkıntısız çalışacaksa sıkıntı olmaz benim için stock kameranın bozulması.
Farklı romlarda farklı tepkiler verebilir Hocam, denemek gerekir. Stock kamera sadece fotograf çekmek değil, eğer kullanıyorsanız, Whatsapp ve instagram gibi uygulamalarda da sorun çıkarıyor bilginiz olsun.

Üst Alt