Rehber GPS Sorunu ve Çözümü

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
haklısın gömüyorum ama bunda bu forumun katkısı oldu. foruma yeni üye oldum. hep Mi8le ilgili hatalar sorunlar sıkıntıları içeren konular açılıyor. bu kadar problem konusunun olduğu başka bir cihaz daha görmedim. tabi ki almaya çekiniyorum. 3000 lira vereceğim ondan sonra telefonun düzeltmekle uğraşacağım. Zaten Mi8'den vazgeçtim. Alırsam Poco F1 alacağım.

Mi8'i göçüklü Honda civiclere benzetiyorum. :D
Alemsin hocam

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6

eyvallah hocam. :D
yaw aslında note5'imden çok memnundum ama 3 yılı doldurunca batarya cortlamaya başlamıştı. ben de hıyarlık edip yetkili Samsung servisi varken, Trafik hastanesi isimli özel serviste bataryayı değiştirdim. onlar da arka kapağı açacaz diye ısı tabancasını çok tuttular sanırım. telefonun sol üst ekranında sanki film soyulması gibi soyulma oldu. ben de kızdım tabi. sonra ekran üstüne bir film kaplayıp sorunu bir nebze düzelttiler ama bu sefer de batarya tat vermedi. bir türlü %100 olmuyor. performansı 3 yıllık oem bataryadan çok iyi değil. bir de arka kapağı özensiz yapıştırmışlar. yani beni note5'imden soğuttular. ben de yeni telefon ne alayım diye araştırırken Xiaomi'yi keşfettim ama bu forum sayesinde Mi8'den de soğudum :D

en iyisi 2-3 ay daha bekleyip Xiaomi yazılımlarının tam oturmasını görmek olacak.

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
haklısın gömüyorum ama bunda bu forumun katkısı oldu. foruma yeni üye oldum. hep Mi8le ilgili hatalar sorunlar sıkıntıları içeren konular açılıyor. bu kadar problem konusunun olduğu başka bir cihaz daha görmedim. tabi ki almaya çekiniyorum. 3000 lira vereceğim ondan sonra telefonun düzeltmekle uğraşacağım. Zaten Mi8'den vazgeçtim. Alırsam Poco F1 alacağım.

Mi8'i göçüklü Honda civiclere benzetiyorum. :D

Göçüklü Honda civic iyiymis haha--
Ne diyelim gulu seven dikenine katlanirmis. Madem F1 den yana karar kildin bizede hayirli olsun demek duser.
( Mi8 candir gerisi heyecan )

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Göçüklü Honda civic iyiymis haha--
Ne diyelim gulu seven dikenine katlanirmis. Madem F1 den yana karar kildin bizede hayirli olsun demek duser.

sağolasın. ama forumu çok sevdim. forumda kalıcı olmak için bir Xiaomi alacağım :D

hakanlevent

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hakan
Konular
2
Valla ben beta sürümüne alıştım bana gore tek sorun gps baska ne parmaknizinde ne ekranda ne vs sorun yok hersey çalışıyor ancak gps bende hayati öneme sahip 2019 da gps yazilimini yapamayan xiaomiyi tebrik etmek. Lazim illa donwgrade etcez onunda kilidi var neyse ocak 5 de acilacak kismetse
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada bursa da yasiyorum gps sorununu merkezde ara ana yol farketmez yaşıyorum

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Arkadaşlar daha önce de defalarca farklı konulara yazdım, yine yazıyorum, güncel sürüm ile mi 8 kullanan arkadaşlar, gps için tek çözüm eski sürüme, yani 10.0.2.0, 10.0.3.0 sürümüne geri dönmek... Bunun başka yolu yok. Boşuna vaktinizi harcamayın. Yada aylarca xiaomi'nin düzeltme güncellemesi göndermesini bekleyeceksiniz.

hakanlevent

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hakan
Konular
2
Yandex sorun yaratmiyor şimdilik bende bootloader klitli olan arkadaslar sorun yasiyorsa yandex navigasyon denesin

Beratgazi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Yandex sorun yaratmiyor şimdilik bende bootloader klitli olan arkadaslar sorun yasiyorsa yandex navigasyon denesin
Yan yol olan yerlerde denediniz mi hocam eğer çalışıyorsa çok iyi haber en azından idare ederiz duzelene kadar veya sorun goggle haritalarda

lwnth

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Levent
Cihazım
mi 8
Konular
6
Aslinda yandexte de sorun oluyor ama google maps gibi hemen yan yola atmiyor. Yandexte giderken dikkat edin yaklasip uzaklasiyor sorundan dolayi. Ama direk atmiyor yan yola

hakanlevent

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hakan
Konular
2
Açısında su bootloader anasını satayim 8.1 e takilcam

Üst Alt