Yardım Görüpte yazmiyosunuz sayın yetkililer yanlizca 10 sn ayırın da bakın ne diyoruz..Redmi Mi5 Plus Yurtdışı telefon sifirlayinca IMEI numarası gider mi?

bny.dx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bünyamin
Cihazım
Xiaomi Mi5 Plus
Konular
3
Sayın yetkililer lütfen yardımcı olun ya yazacağınız iki kelime şey yani..

Rica ediyorum en kısa sürede yardımcı olur musunuz eğer sifirladiktan sonra IMEI gidiyosa, telefonu sıfırlama dan içindeki bütün bilgileri silebiliriz?
Ben sildim görebildiğim kadarıyla her yerin tek tek verilerini sıfırladım ancak olay storede ki (silinmis fotoğrafları geri yükleme) uygulamalar sayesinde geri yukleye biliyoruz yani telefonun hafızasında kalıyor bu durumu nasıl çözeriz? Saygı ve önemle çözmenizi rica ediyorum.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Sayın yetkililer lütfen yardımcı olun ya yazacağınız iki kelime şey yani..

Rica ediyorum en kısa sürede yardımcı olur musunuz eğer sifirladiktan sonra IMEI gidiyosa, telefonu sıfırlama dan içindeki bütün bilgileri silebiliriz?
Ben sildim görebildiğim kadarıyla her yerin tek tek verilerini sıfırladım ancak olay storede ki (silinmis fotoğrafları geri yükleme) uygulamalar sayesinde geri yukleye biliyoruz yani telefonun hafızasında kalıyor bu durumu nasıl çözeriz? Saygı ve önemle çözmenizi rica ediyorum.
Hocam cihaz hakim olduğum bir cihaz degil. Sizin cihazınız imei rapairli mi?.
Eger öyle ise twrpden sıfırlama yapmanız gerekiyor.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri