Yardım Google yedek sorunu

mtolgae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
11
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu 11.0.7
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Baştan söyleyeyim biraz uzun ve karmaşık.
Redmi note 7 cihazımın orangefox twrp ile tam yedeğini sdye aldım. Yedek aldığımda rom eu stabil 11.0.7 idi. Yedeği almadan önce okuduğum yorumlardan hareketle ekran kilidini ve parmak izini devre dışı bıraktım. Masik x 13.1 yükledim beğenmeyip nandroid yedegine geri dönmek istedim. Format data yaptım. Yalnız geri yüklemede cihaz dondu. 1 saat bekledim degismeyince zorla yeniden başlattım. Format data yapıp sürüm düşürmede sıkıntı oldu diye masiki yeniden yüklemeye çalıştım. Yüklendi ancak Google hesabımın bilgilerini girdikten sonra yedek geri yuklenemiyor hatası aldım. Başka romlarda da aynı sıkıntıyı yaşadım. Google yedegimi geri yukleyebildigim sadece baştaki eu 11.0.7. onda da senkronizasyon kısmı hatalı. Sürekli yedekleme bekleniyor diyor ve yedekleme yapmıyor. Yalnızca parmak izini devre dışı bırakınca yedekleme yapıyor.

Özetle başka bir romda Google hesabımı geri yükleyebilmek istiyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20200616_220258.jpg
    IMG_20200616_220258.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 8

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Bu sorun bendede olmuştu geçenlerde..gösterdiğin ekranın oralarda bir yerde önbelleği temizle var ..orayı sildim yine sorun devam etti..sonra kendi kendine düzeldi nasıl oldu bende anlamadim..net bir çözümünü bulamadım..cihazı yeniden başlattım.uygulamayi guncelledim..yaptıklarım arasında..ama sorun devam etti.sonra kendiliğinden düzeldi..

Oyla:

mtolgae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
11
Deneyeyim hocam teşekkürler.