Uygulama Google Uygulamalarını vs. Devre Dışı Bırakma (Rootsuz)

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
Aşağıdaki linkteki uygulamayı yükleyerek (root gerekmiyor) istediğiniz uygulamayı devre dışı bırakabilirsiniz.
Kötü yorumlara bakmayın onlar becerememişler. :)
İşlem çok basit, uygulamayı yükleyin ve start tuşuna basın, zaten kendisi ayar menüsü açıyor ve oradan istediğiniz uygulamayı seçip devre dışı bırak seçeneğini seçiyorsunuz bu kadar basit.
Ben de mi community uygulamasındaki bir paylaşımdan gördüm ve paylaşmak istedim.
Uygulamanın adı ''Redmi System manager (No Root) ''

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Yerli malı yurdun malı. :) Sevgili Yunus hocamızın yazmış olduğu uygulamada aynı işlevi yapıyor. :)

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
Yerli malı yurdun malı. :) Sevgili Yunus hocamızın yazmış olduğu uygulamada aynı işlevi yapıyor. :)
Evet biliyorum fakat sistemde varolan bir uygulamayı açığa çıkardığını söyledikleri için yüklemedim onu, emeğe saygım var tabi ki, sadece alternatif paylaşmak istedim..

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
Aşağıdaki linkteki uygulamayı yükleyerek (root gerekmiyor) istediğiniz uygulamayı devre dışı bırakabilirsiniz.
Kötü yorumlara bakmayın onlar becerememişler. :)
İşlem çok basit, uygulamayı yükleyin ve start tuşuna basın, zaten kendisi ayar menüsü açıyor ve oradan istediğiniz uygulamayı seçip devre dışı bırak seçeneğini seçiyorsunuz bu kadar basit.
Ben de mi community uygulamasındaki bir paylaşımdan gördüm ve paylaşmak istedim.
Uygulamanın adı ''Redmi System manager (No Root) ''

teşekkürler paylaşım için. peki uygulamari devre dışı bıraktık diyelim. sonra bu uygulamayida sildik diyelim. uygulamalar geri eski haline mi döner acaba

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
teşekkürler paylaşım için. peki uygulamari devre dışı bıraktık diyelim. sonra bu uygulamayida sildik diyelim. uygulamalar geri eski haline mi döner acaba

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
rica ederim, ben bir kaç google uygulamasını devre dışı bıraktıktan sonra uygulamayı kaldırdım ve geri gelmedi yani hayır eski haline dönmüyor.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
merhaba, bu tür uygulamaları şayet ne işlem yaptığına dair net bilgi yok ise :
tamamen silip silmediğini veya sadece kullanım arayüzünden kaldırıp kaldırmadığını ancak cihazı uygulama içinden sıfırla yapıp yeniden kurulum yaptığınızda manuel olarak şöyle test edebilirsiniz. Sistem dosyası içinden tamamen siliyorsa geri gelmeyecektir, değilse yeniden o uygulamaları görebilirsiniz.

Üst Alt