Yardım Google Uygulamaları Internete Bağlanamıyor

Goro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Görkem
Cihazım
RedmiNote8Pro
Konular
13
Herkese merhaba. Galiba bu hafta en çok sizi yoran ben oldum bu yüzden özür diliyorum. Ama hatasız kul olmaz. Bu yüzden başka bir soru ile geldim tekrardan. Bu Miui 12.5.1 Çin romunu indirdiğimden beri Google uygulamaları ile bir sıkıntı yaşıyorum. Şimdi ise Google Maps uygulamasını kullanmayı denedim ama hiçbirşeyi yüklemedi. Sonra "Manage you account" tuşuna basıp hesabımı yönetmeye çalışınca bu hata çıktı:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu hatayı YouTube'da da aldım. Bir kaç saat çalışıp sonra çalışmayı bırakıyorlar. Eğer bu hatayı çözmenin bir yolunu biliyorsanız ve yazarsanız çok sevinirim. Hoşçakalın.

Goro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Görkem
Cihazım
RedmiNote8Pro
Konular
13
Herkese merhaba. Galiba bu hafta en çok sizi yoran ben oldum bu yüzden özür diliyorum. Ama hatasız kul olmaz. Bu yüzden başka bir soru ile geldim tekrardan. Bu Miui 12.5.1 Çin romunu indirdiğimden beri Google uygulamaları ile bir sıkıntı yaşıyorum. Şimdi ise Google Maps uygulamasını kullanmayı denedim ama hiçbirşeyi yüklemedi. Sonra "Manage you account" tuşuna basıp hesabımı yönetmeye çalışınca bu hata çıktı:

Bu hatayı YouTube'da da aldım. Bir kaç saat çalışıp sonra çalışmayı bırakıyorlar. Eğer bu hatayı çözmenin bir yolunu biliyorsanız ve yazarsanız çok sevinirim. Hoşçakalın.
Bu konuyu kapatıp öbürünü açar mısınız?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315

Hocam, bu durum sanırım google uygulamaları ile alakalı. Bir çok kişi şikayet ediyor.

Şöyle öneriler var ;

"Bugün Android ve Google Apps kullanan Çoğu Kişi, Google uygulamasının yeni güncellemesinden sonra "Google durdu" veya "kapatmaya zorla" mesajları alıyor.
Hızlı Çözüm:
1. Ayarlar - Uygulamalar - Uygulamaları Yönet - Google - Güncellemeleri Kaldır'a gidin.
2. Google Play Store - Google - sağ üst köşedeki 3 noktadan otomatik güncellemeyi kapatın"

Goro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Görkem
Cihazım
RedmiNote8Pro
Konular
13
Hocam, bu durum sanırım google uygulamaları ile alakalı. Bir çok kişi şikayet ediyor.

Şöyle öneriler var ;

"Bugün Android ve Google Apps kullanan Çoğu Kişi, Google uygulamasının yeni güncellemesinden sonra "Google durdu" veya "kapatmaya zorla" mesajları alıyor.
Hızlı Çözüm:
1. Ayarlar - Uygulamalar - Uygulamaları Yönet - Google - Güncellemeleri Kaldır'a gidin.
2. Google Play Store - Google - sağ üst köşedeki 3 noktadan otomatik güncellemeyi kapatın"
Hayır ben direk internete erişemiyorum. Çok şükür uygulamalar çökmüyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu konudan devam ediniz hocam. Ötekini açmanın bir farklı yönü olmayacaktır.
Burası biraz Instagram gibi. Etiketleme yaptığımda daha fazla kişi görüyor

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Hayır ben direk internete erişemiyorum. Çok şükür uygulamalar çökmüyor.

Anladım hocam. Bu bahsettiğiniz durum ile birkez bile karşılaşmadım. Çin romlarini belki 100lerce kez kaldırıp kurdum. angel~~ Not: Sayıda abartı yoktur. Günde 3 kez rom degistirdigim oluyor.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Daha fazla kişi görecek diye ayrı konu açmayınız. Konu tekrarı yapılmaması gereken bir durum. Ben bunda uyardım sizi.

Goro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Görkem
Cihazım
RedmiNote8Pro
Konular
13
Daha fazla kişi görecek diye ayrı konu açmayınız. Konu tekrarı yapılmaması gereken bir durum. Ben bunda uyardım sizi.
Konuları silebilsek iyi olur. Neyse ben soruma cevap bekliyorum. Sonuçta forumun amacı bu. Hata yaptıysam af ola.

Anladım hocam. Bu bahsettiğiniz durum ile birkez bile karşılaşmadım. Çin romlarini belki 100lerce kez kaldırıp kurdum. angel~~ Not: Sayıda abartı yoktur. Günde 3 kez rom degistirdigim oluyor.
Telefon inşallah yanmamıştır. Şöyle örnek fotolar atayım.

Bir de ekranıma bir pop-up çıktığında tıklayamıyorum. Örneğin forum.miuiturkiye.net bana bildirim izni gönderdiğinde "Reddet" veya "İzin Ver" tuşuna basamıyorum. O neden kaynaklı hiçbir fikrim yok. Daha doğrusu hiçbirşey hakkında hiçbir fikrim yok.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Konuları silebilsek iyi olur. Neyse ben soruma cevap bekliyorum. Sonuçta forumun amacı bu. Hata yaptıysam af ola.
Ek özellikler hesabınızı doğruladığınızda gelmektedir. Eğer siz yapamıyorsanız konuyu düzenleyip yöneticilere silinmesini istediğinizi belirtebilirdiniz. Forumun amacı kurallara uygun şekilde yardım aramak. Yönetici olarak kuralları hatırlatmak da bizim görevimiz. Herkes hata yapabilir, buna bir şey demiyoruz zaten hocam. Görevimizi yapıyoruz sadece. Size özel bir tutum değil. :)

Goro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Görkem
Cihazım
RedmiNote8Pro
Konular
13

Telefon inşallah yanmamıştır. Şöyle örnek fotolar atayım.

Bir de ekranıma bir pop-up çıktığında tıklayamıyorum. Örneğin forum.miuiturkiye.net bana bildirim izni gönderdiğinde "Reddet" veya "İzin Ver" tuşuna basamıyorum. O neden kaynaklı hiçbir fikrim yok. Daha doğrusu hiçbirşey hakkında hiçbir fikrim yok.

Mesela bu ekranda hiçbir şeye basamıyorum ama cihazıma dokunma testi yaptığımda ekranın her noktası çalışıyor gözüküyor. Sanki görünmez bir pencere blockluyormuş gibi.

Ek özellikler hesabınızı doğruladığınızda gelmektedir. Eğer siz yapamıyorsanız konuyu düzenleyip yöneticilere silinmesini istediğinizi belirtebilirdiniz. Forumun amacı kurallara uygun şekilde yardım aramak. Yönetici olarak kuralları hatırlatmak da bizim görevimiz. Herkes hata yapabilir, buna bir şey demiyoruz zaten hocam. Görevimizi yapıyoruz sadece. Size özel bir tutum değil. :)
Bende daha yeniyim tam alışamadım.
Şahsi konuşuyorum bir daha yapmam.angel~~

Üst Alt