Yardım Google uygulamaları hakkında

ghost.boy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Merhabalar. Yakın zamanda mi note 3 ten note 9s'e geçiş yaptım. cihazda global rom yüklü ve alıştığım xiaomi arama ve mesaj uygulaması gibi benim için önemli olan uygulamalar malesef google olarak mevcut. rom atarak değiştirildiğini biliyorum ancak merak ettiğim hindistan endonezya romunda gereksiz uygulamalar var mı? eu stabil yüklesem yine google uygulamaları ile mi gelir? Not: eu haftalıkta google uygulamaları olmadığını biliyorum ancak haftalık güncelleme ile uğraşmak istemiyorum. Özet olarak hindistan-endonezya ve eu stabil arasında hangisini önerirsiniz? eu stabilde xiaomi uygulamaları var mı? şimdiden teşekkürler.

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Hocalarım gerekli açıkmaları yapmışlar zaten, Eu beta veya İndo tavsiye ederim. Google arama ve mesajlaşma uygulamasıyla birlikte diğer Google uygulamaları ve Xiaominin globalde gelen birkaç gerek görülmeyen uygulamaları mevcut değil onlarıda zaten Playstore dan ekstra siz kendinizde edinebiliyorsunuz. Ek olarak aklımdayken yazayım Miroom da çok mest ediyorlar onada göz atmakta yarar var ben Eu beta Mıuı 12 de olduğum için şuanda deneyemedim.
Link varmı acaba

Oyla:

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Redmi 9s/pro için mirom yok.
Miui uygulamaları ile kullanmak istiyorsanız xiaomi.eu sitesinden stabil miui 11 rom kullanın.

Hocam gerekli açıklamayı yapmış zaten sağolsun.

Oyla:

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Redmi 9s/pro için mirom yok.
Miui uygulamaları ile kullanmak istiyorsanız xiaomi.eu sitesinden stabil miui 11 rom kullanın.
Bunu nasıl yukleme yapayım

Oyla:

eminyesil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMİN
Cihazım
Mi5s p+Note 9s
Meslek
B.Eğt.Öğretmeni
Konular
0
Merhaba aynı sorun bendede var malesef xiaomi redmi note 9s aldım 1 haftadır kulanıyorum eski telefonum xiaomi 5s plus tı 4 yıl kulandım yedekte hala duruyor. xiaomi redmi note 9s Google arama ve mesajlaşma uygulamasıyla birlikte geldi ayrıca arama kayıt özelliği yok, yüklenen uygulamalarda çalışmıyor, Xiaomi nin Google aşkını anlamış değilim huawei ve benzeri çin telefon üreticilerine kök söktürürken kısıtlamalar yaparken bu büyük saçmalık olmuş. Bu durumdan bir Kullanıcı olarak gerçekten çok mutsuzum ve üzgünüm.

Oyla:

mso

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
12
Sanırım bunun altında bir anlaşma yatıyor. Google arama ve mesaj uygulaması ile bilgi çalıyor google.
Huawei 'ye yaptıklarının aynısıyla karşılaşmamak için boyun eğmiş olabilir. Yoksa xiaomi böyle bir saçmalık yapmazdı.

Oyla:

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
Bende cihazın siparişini verdim elime ulaştığı zaman aynı problemi yaşayacağım muhtemelen. Fakat merak ettiğim şey onerdiginiz versiyonlarin hepsini denemek için rom atarken repair edilmiş IMEI uçacak mi? Her rom işlemine IMEI yenileme gerekecekse aşırı zahmetli bir iş olur o yüzden net bir fikir edinmeye çalışıyorum

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bende cihazın siparişini verdim elime ulaştığı zaman aynı problemi yaşayacağım muhtemelen. Fakat merak ettiğim şey onerdiginiz versiyonlarin hepsini denemek için rom atarken repair edilmiş IMEI uçacak mi? Her rom işlemine IMEI yenileme gerekecekse aşırı zahmetli bir iş olur o yüzden net bir fikir edinmeye çalışıyorum
Mi flash ve twrp ile rom yuklemelerde imei gitmez

Oyla:

seyitnur06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyitnur
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Merhaba. Ben eu roma geçiş yapmak istiyorum. Acaba eu romda google uygulamaları kendisinde yüklü gelirmi ya da apk olarak yüklemek zorunda kalırmıyım?

Oyla:
Üst Alt