Soru Google Play Store Hatası

Amiran

Follow the Light.
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Amiran
Cihazım
Mi 5s 64 GB
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Arkadaşlar yeni gelen beta güncellemesini yaptıktan sonra cihazda Google Play den indirme yapamıyorum. Google Play in farklı sürümlerinide yükledim ama çözemedim. Verileri silde ama nafile hep resimdeki gibi kalıyor ekran bunu nasıl çözebiliriz?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
Bende iki gündür YouTube ve Play Store'da sıkıntı vardı. Videolar yavaş açılıyor ve uygulama güncelleyemiyordum ama yaklaşık 2 saat önce düzeldi benimki. Biraz beklemekte fayda var.

Oyla:

HakanU

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan URKUN
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Bu sorun umuyorum sorunu çözecek olanların dikkatini çekmiştir. Sıfır telefon şarjını yaptım, açıldı, bekliyorum.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Arkadaşlar google play 7.5.08 sürümünü yükleyin çalışıyor.bende çalıştı.diğer aynı konuya link ve ekran resmi attım

Oyla:

Amiran

Follow the Light.
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Amiran
Cihazım
Mi 5s 64 GB
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Uygulamayi durdur yaptiktan sonra verileri temizle dedikten sonra düzeldi.

Oyla:

HakanU

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan URKUN
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Diğer telefonun interneti üzerinden hotspot ile bağlayınca Google Play çalıştı. Bugün evdeki wi-fi (Superonline) ile de çalışıyor. Düzeldi. Çözüm öneren herkese teşekkürler.

Oyla:

duman65

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mehmet duman
Cihazım
MI MIX
Konular
1
aynı sorun 2 gündür bende de vardı. araştırdıktan sonra bu siteyi gördüm. o esnada da ayarlar, telefon hakkında, sistem güncellemelerine girip baktığımda cihazımın son güncel sürümde yani MIUI 8.2.5.0 Kararlı da oldunu farkettim. sonra sağ üstteki üç noktaya basıp güncellemeyi indir denilen butondan bir daha indirdim. yaklaşık bir saat sonra aynı güncel sürüm bir daha indi. telefonu yeniden başlattım.

play storeye girdiğimde sorunum hala çözülmemişti dün gece. ama şimdi bakıyorum sorun çözülmüş. uygulama indirip var olanları güncelleyebiliyorum. Eğer sorununuz çözülmediyse bir deneyin isterseniz. yada belki benim yaptığımdan bağımsız olarak düzelmiştir ki yukarıda bir arkadaşın dediği gibi beklemekte fayda var.

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Mi5 prime var bende

hocam sırf sizler için dün

Miui 8.2.2 den

7.6.15 beta
lineagos 14.1
Xiaomi.eu

ve tekrar Miui 8.2.2 ye geçtim hepsinde de tam 125 tane uygulamamı indirdim 5 tane oyun indirdim sorun yok

siz önce süperonline veya ttneti arayın internete baktırın servis sağlayıcılarında sizde veya cihazda değil

Oyla:

HakanU

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan URKUN
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Mi5 prime var bende

hocam sırf sizler için dün

Miui 8.2.2 den

7.6.15 beta
lineagos 14.1
Xiaomi.eu

ve tekrar Miui 8.2.2 ye geçtim hepsinde de tam 125 tane uygulamamı indirdim 5 tane oyun indirdim sorun yok

siz önce süperonline veya ttneti arayın internete baktırın servis sağlayıcılarında sizde veya cihazda değil

Vallaha helal olsun bende 40 uygulama var diye ağlaşıyordum. 125 fenaymış. :) Superonline olasılığını ilk olarak düşündüm ama sitelere rahatlıkla girdiği için Google Play'e yoğunlaştım. E telefon da daha yeni babalar günü hediyesi olarak gelmiş. Telefona da yabancıyım. KEndimi forumda buldum. :) Teşekkürler.

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Vallaha helal olsun bende 40 uygulama var diye ağlaşıyordum. 125 fenaymış. :) Superonline olasılığını ilk olarak düşündüm ama sitelere rahatlıkla girdiği için Google Play'e yoğunlaştım. E telefon da daha yeni babalar günü hediyesi olarak gelmiş. Telefona da yabancıyım. KEndimi forumda buldum. :) Teşekkürler.

Önemli değil her zaman

Oyla:
Üst Alt