Rehber Google Play Store Cihaz Sertifikalı Değil Hatası ve Çözümü

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Şuan bootloader kilitli açmaya çalıştım geçen hafta 168 saat engellendim. 2 saat sonra sürem bitiyor ve denemeye korkuyorum. Daha uzun süre verir diye. Paylaştığın modül rootlu cihazlar için geçerli değil mi?
Evet hocam. Magisk zorunlu

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94

byks34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Mi 10i 5G 8/128
Meslek
Aşçı
Konular
13

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Şükür açtım bootloaderi. Crdroid romunda çalışmıyor bu modül. İyi dileklerin içinde teşekkür ederim.
Gerek yok rom sertifikalı gelmesi lazım zaten. Safetynet fix modülünü kur sonra play Store ve play hizmetleri verilerini silip yeniden başlatın. Tabi magiskten gizlemeyi unutmayın 2 uygulamayıda

byks34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Mi 10i 5G 8/128
Meslek
Aşçı
Konular
13
Gerek yok rom sertifikalı gelmesi lazım zaten. Safetynet fix modülünü kur sonra play Store ve play hizmetleri verilerini silip yeniden başlatın. Tabi magiskten gizlemeyi unutmayın 2 uygulamayıda
Dediğin gibi yaptım oldu teşekkür ederim sağolun 🌹

• Beğen
Tepkiler: E.D

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Arkadaşlar Redmi Note 7 Kullanıyorum. 2. Yöntemi denedim sorun gayet çözüldü ve oldu. cantara hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz 2. yöntemi denedim oldu cihaz artık yani bu yöntemi: İkinci yöntem olarak Ayarlar/Yüklü Uygulamalar altından Google Play Store verilerini temizleyip güncellemelerini kaldırdıktan sonra cihazınızı yeniden başlatabilirsiniz. Play Store derhal kendini güncelleyeceği için hızlı olmalısınız.
Bu dediğiniz yöntemi denedim oldu. Önce verileri kaldır dedim artık güncellemeleri kaldır dedim cihazı yeniden başlattım google play e girdim ardından kendi kendini güncelledi sonra yeniden girdim ve oldu Cihaz artık sertifikalı dedi tabi verdiğiniz ilk yöntemi de denedim kayıtta ettim 2. yöntemi denedikten sonra oldu. Bu süreçte yardımcı olan agit77 hocamın yardımlarını da unutamam sizin de yardımlarınız dokundu olmasa da yinede yardım etmeniz araştırmanız çözmeye çalışma istediğiniz bile yeter de artar sağ olun var olun. Resmi güncelledim Google play'in son sürümü ve oldu. Yapamayan arkadaşlar bu yöntemi kullanarak her türlü çözebilirsiniz. :)

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
Prefences Mansger ile true yaptım sertifikalı yazıyor fakat cts hala fail