Yardım Google Play Sorunu

BrunMonster

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Evet arkadaşlar bugün aldığım xiaomi redmi 5 plusda herşey muhteşem tek problem google play google playde ilk 1,6 gb lik ve 1,4 gbli,k oyunları indirmiştim (ve yanında küçük oyunlar sonra 800 mb üstü hiçbirşeyi indirmedi indiriyor eğer sırada olan bir uygulama var ise 800 li mb lerde kendini bırakıp ona geçiyor kendi sıraya yeniden geçiyor eğer sırada ki uygulamada büyük ise oda başkasına atıyor sırayı ve sırayı atanlara sıra yeniden gelince sıfırdan başlıyor eğer sırada uygulama yok ise 5-10 saniye ağ bekleniyor diyip başdan başlıyor ben ne yapmalıyım telefona hard reset attım o indirdiğim büyükleride indiremedim yardım edin lütfen

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bence internetinizle ilgili bir problem olabilir çünkü bir indirmeyi bırakıp diğerine geçmesine sebep olan o. Bu durumu başka bir wifi ile deneyip tekrar bildirebilir misiniz. İkinci bir alternatif de şunu yazayım hatta ilk bu şekilde deneyebilirsiniz yuklu uygulamalara girip play store un kullanım geçmişini temizleyin daha sonra tekrar deneyin.

Oyla:

BrunMonster

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Bence internetinizle ilgili bir problem olabilir çünkü bir indirmeyi bırakıp diğerine geçmesine sebep olan o. Bu durumu başka bir wifi ile deneyip tekrar bildirebilir misiniz. İkinci bir alternatif de şunu yazayım hatta ilk bu şekilde deneyebilirsiniz yuklu uygulamalara girip play store un kullanım geçmişini temizleyin daha sonra tekrar deneyin.
Verilerimi temizleyeyim

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

BrunMonster

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Ayarlar / Mobil Ağlar / Veri Planını Ayarla / Veri Planı... yolunu izleyerek gerekli ayarları yapıp tekrar dener misin BrunMonster kardeşim.
Bulamadım mobil ağlar nerede (miui 9)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt