Yardım Google Play sertifika sorunu

Yasinc50

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global rom v11.0.4.0
Telefon Modeli
Redmi note 6 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Global rom yükledim ama Google Play'de sertifika hatası alıyorum bir kaç çözüm denedim ama onlar işe yaramadı cihazımı kayıt ettim işe yaramadı çözümünü bulan varsa lütfen yardım etsin

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
BL kilidi açık sanırım.
Cihaz rootluysa çözüm çok kolay değilse bir çok çözüm önerisi var ama işe yarayanı göremedim henüz.
Yukarıda verilen Preferences Manager yöntemi %100 başarı sağlıyor.

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Global rom yükledim ama Google Play'de sertifika hatası alıyorum bir kaç çözüm denedim ama onlar işe yaramadı cihazımı kayıt ettim işe yaramadı çözümünü bulan varsa lütfen yardım etsin
Aynı romu kullanıyordum ve ben böyle çözdüm; root varsa magisk hide aktiflestirin, Google play hizmetlerine ve play store a tik atın telefonu yeniden başlatın. Eğer hala sertifikasiz ise Google play ile Google play hizmetlerinin verisini silin, Google playin güncellemelerini kaldırın yeniden başlatın. Google playi güncellemek için play store a girip ayarlardan play store sürümüne tıklayın "yeni bir sürüm kısa süre içinde yüklenecek" diyip güncellenecek.

Oyla:

Yasinc50

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
9
BL kilidi açık sanırım.
Cihaz rootluysa çözüm çok kolay değilse bir çok çözüm önerisi var ama işe yarayanı göremedim henüz.
Yukarıda verilen Preferences Manager yöntemi %100 başarı sağlıyor.
Aynı romu kullanıyordum ve ben böyle çözdüm; root varsa magisk hide aktiflestirin, Google play hizmetlerine ve play store a tik atın telefonu yeniden başlatın. Eğer hala sertifikasiz ise Google play ile Google play hizmetlerinin verisini silin, Google playin güncellemelerini kaldırın yeniden başlatın. Google playi güncellemek için play store a girip ayarlardan play store sürümüne tıklayın "yeni bir sürüm kısa süre içinde yüklenecek" diyip güncellenecek.
yaptım olmuyor hocam

Oyla:

Yasinc50

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
9
Preferences Manager yöntemini doğru yaptığınıza emin misiniz? Bunun başarısız olma ihtimali yok gibi bir şey aslında tekrar dikkatlice denemenizi öneririm.
deniyeceğim şimdi hocam o programı google playden indirsek de oluyor demi

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
deniyeceğim şimdi hocam o programı google playden indirsek de oluyor demi
Evet.
Yalnız yalnız uygulama içerisinde arama kısmına play store yazarsanız hata verir.
Listeden kaydırarak bulun play store uygulamasını. İşlemi o şekilde yapın bunu yaptıktan sonra güncelleme gelmedikçe ve play store verilerini temizlemedikçe sertifikalı olur bunlardan herhangi biri olursa işlemi tekrar etmek gerekiyor.

Oyla:

Yasinc50

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
9
Evet.
Yalnız yalnız uygulama içerisinde arama kısmına play store yazarsanız hata verir.
Listeden kaydırarak bulun play store uygulamasını. İşlemi o şekilde yapın bunu yaptıktan sonra güncelleme gelmedikçe ve play store verilerini temizlemedikçe sertifikalı olur bunlardan herhangi biri olursa işlemi tekrar etmek gerekiyor.
yaptım hocam herşey içi teşekürler herkese ama netfilx gözükmüyor yine

Son düzenleme:
Oyla:

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Evet.

Hocam kaydırarak iniyorum ama True yazan kısım benim cihazda yok
Kendimiz elle nasıl ekleyebiliriz ?
Cihaz Redmi Note 8 Pro

Oyla:
Üst Alt