Soru Google Play Hatası

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
110
ben şuanda miui (indirilenler) uygulamasının güncellemesini arıyorum yapamıyorum onu nasıl aktifleştiririm yardımcı olursanız sevinirim
Aktifleştirme derken onu anlayamadım hocam zaten uygulama aktif değil mi ?

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Aktifleştirme derken onu anlayamadım hocam zaten uygulama aktif değil mi ?
Ben şuanda indirilenler uygulamasının güncellemelerini kaldırdım tekrar güncellemek istiyorum Google'dan apksını kurduğumda İngilizceye dönüştürüyor siz bana indirilenler uygulamasının nereden guncelledigini soylermisiniz yani kısacası şöyle diyim size benim Google play sekmeler sorunum hala drv ediyor o bı kenarda kalsın bir sorun daha çıktı kısacası tüm MIUI işletim sisteminin güncellemelerini nereden yüklerim birde APK olarak kurduğumda bazıları ingilizce çıkıyor bazıları yüklenebiliyor ben iseki indirilenler APK yada nereden güncelleme yaparım onu soruyorum size

Ekli dosyalar

• IMG_20210405_020609.jpg
    IMG_20210405_020609.jpg
    219,3 KB · Görüntüleme: 6

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
110
Ben şuanda indirilenler uygulamasının güncellemelerini kaldırdım tekrar güncellemek istiyorum Google'dan apksını kurduğumda İngilizceye dönüştürüyor siz bana indirilenler uygulamasının nereden guncelledigini soylermisiniz yani kısacası şöyle diyim size benim Google play sekmeler sorunum hala drv ediyor o bı kenarda kalsın bir sorun daha çıktı kısacası tüm MIUI işletim sisteminin güncellemelerini nereden yüklerim birde APK olarak kurduğumda bazıları ingilizce çıkıyor bazıları yüklenebiliyor ben iseki indirilenler APK yada nereden güncelleme yaparım onu soruyorum size
Normal şartlarda kendisi otomatik güncelleme yapıyor. Dışarıdan yüklediğiniz APK lar sürüm farkı ile değişiklik gösterebiliyor. Apkmirror sitesinde uygun uygulamayı yükleyebilirsiniz.

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Normal şartlarda kendisi otomatik güncelleme yapıyor. Dışarıdan yüklediğiniz APK lar sürüm farkı ile değişiklik gösterebiliyor. Apkmirror sitesinde uygun uygulamayı yükleyebilirsiniz.
Apkmirror sitesi şuan güvenlidir onu teyit ettim ve indirilenler uygulamasının apksını kurdum ingilizce çıktı karşıma Türkçe olmadı nedeninide bulamadım sizin başka bildiginiz bir yer varmı

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
110
Apkmirror sitesi şuan güvenlidir onu teyit ettim ve indirilenler uygulamasının apksını kurdum ingilizce çıktı karşıma Türkçe olmadı nedeninide bulamadım sizin başka bildiginiz bir yer varmı
Diğer sitelerden sistem uygulamalarını güncellemeyi uygun görmüyorum ve araştırmadım. Ayrıca kendi telefonumdaki "İndirilenler" uygulaması şuan güncel sizin paylaşım yaptığınız gibi tabi güncelleme ile sürümler aynı. "Ayarlar - Sistem uygulama güncelleyici" üzerinden takip edip yükleyin.
Yükleyeceğiniz apk ler her telefona uygun olmayabilir ve düzgün çalışmayabilir.

Üst Alt