Yardım Google play durdu hatasi

sefa142

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
18
Arkadaşlar Selamun aleykum bugün bi uygulama indireyim dedim uygulama indirdikten sonra tam yükleniyor olurken Google play durduruldu hatası aldım telefona reset attim bu sefer hiç açılmadı sildim apk olarak tekrar yükledim gene aynı hatayı verdi hiç bir uygulama indiremiyorum yardımcı olacak var mı telefon xiaomi mi 4 android 6

gandalfmeg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gokhan
Cihazım
mir 4 4g
Konular
1
Google playi kaldırıp tekrar apk olarak kurdum.Sorun su ki küçük boyutlu uygulamalari indirip kurabiliyorum..100mb in ustu uygulamalarda bitmesine yakın play store hata veriyor..anlamış değilim.diğer cvplardaki ayarlar da bu telefonda soylediginiz sekilde yok.paylastigim resimlerdeki menuler var sadece.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Google playi kaldırıp tekrar apk olarak kurdum.Sorun su ki küçük boyutlu uygulamalari indirip kurabiliyorum..100mb in ustu uygulamalarda bitmesine yakın play store hata veriyor..anlamış değilim.diğer cvplardaki ayarlar da bu telefonda soylediginiz sekilde yok.paylastigim resimlerdeki menuler var sadece.

Hocam ayarlardan değil güvenlik uygulamasının (yeşil renkli üzerinde yıldırım simgesi var) içerisinden izinler/izinler/depolama yolunu izleyerek google play'e depolama izni verebilirsiniz.

Oyla:

gandalfmeg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gokhan
Cihazım
mir 4 4g
Konular
1
:) Eyvallah hocam sonunda oldu.Benim kafa eski teldeki ayarlara gitti..teşekkürler yardımlarınız için..

Oyla:
Üst Alt