İnceleme Google Kamera

Serdarerm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
17
Xiaomi Mi A1 arkadaşlar ben ömrüm boyunca böyle sevinmedim harika birşey evde böyle cekiyorsa akşamları dışarıda kim bilir neler yakalarım :) herkese tavsiye edebilirim normal kameranıza iyi deyip geçmeyin bu daha perfect birşey yapıyor ellerinize sağlık beni buralarla tanıştırdınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evin içinde eski ön kameram cızırtılı çekerken yeni kamera harika ötesi artı bokeh geldi

Ekli dosyalar

• IMG_20180928_211755.jpg
    IMG_20180928_211755.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Duruma göre diğer kamerada lazım oluyor. Manuel mod yok ve google ikinci kamerayı kullanmıyor.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Xiaomi Mi A1 arkadaşlar ben ömrüm boyunca böyle sevinmedim harika birşey evde böyle cekiyorsa akşamları dışarıda kim bilir neler yakalarım :) herkese tavsiye edebilirim normal kameranıza iyi deyip geçmeyin bu daha perfect birşey yapıyor ellerinize sağlık beni buralarla tanıştırdınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evin içinde eski ön kameram cızırtılı çekerken yeni kamera harika ötesi artı bokeh geldi
Memnun olmanızla ve memnuniyetinizi bu güzel heyecanlı anlatımınızla bizler de memnun oluyoruz clap~~ Tabii Google Camera (GCam) ile çekilen fotoğraflar ayrı bir güzel. Bunu deneyip burada olduğunuz için teşekkürler. Yes~~clap~~

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Birazda işte pişman etti gibi boşuna almış gibi hissettim.
Hocam telefon sadece kameradan ibaret değildir, öncelikle bunu belirmek isterim.
Telefon almadan önce ufak çaplı da olsa bir araştırma yaparsanız bu telefonun kamerasının çok iyi olmadığı her yerde belirtiliyor zaten. Araştırmadan aldıysanız bişey diyemem ama :)

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Hocam telefon sadece kameradan ibaret değildir, öncelikle bunu belirmek isterim.
Telefon almadan önce ufak çaplı da olsa bir araştırma yaparsanız bu telefonun kamerasının çok iyi olmadığı her yerde belirtiliyor zaten. Araştırmadan aldıysanız bişey diyemem ama :)
Araştırmıştım.

Üst Alt