Duyuru Google Kamera Projesi Hayata Geçti - Gcam Hızlı Arşiv

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
Uzun zamandı uğraştığım bir projenin Xiaomi ayağını bitirdim arkadaşlar. Sizlerin de beğenisine sunarak gelecek olan yorumlara göre geliştirmek isterim.

Yeni sitemiz :
Sitemizde Gcam geliştiricilerinin hepsinin Güncel sürümleri eklidir. Aynı zamanda her geliştiricinin sürüm geçişleri final sürümleri eklenmiştir.

Geliştiriciler :
Markalar :

Olarak iki kategoriye ayrılmıştır.

Her sürümün Gcam versiyonu, güncellenme tarihi ve eğer varsa android sürümü alt kısmında açıklama olarak mevcuttur. Ayrıca her güncellemenin değişiklik günlüğünü görebilirsiniz. (Bunda biraz translate kullandım çünkü çok fazla dosya ve açıklama mevcut hızlı olmam gerekiyordu)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sizlerde kendi modelinize uygun Gcam sürümünü ve Config dosyasını deneyebilir. Yorumlarınızı paylaşırsanız. Yada şu geliştirici bu modelde iyi dediğiniz varsa bilgi verirseniz onları da ekleyelim.

Xiaomi kategorisi için :
mi 10 i / redmi Note 9 pro 5g cihazına sahibim global adı mi 10t lite fakat globalde kamera sensörü farklı cihazın. mi 10i de eklenebilir mi acaba

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
Uzun zamandı uğraştığım bir projenin Xiaomi ayağını bitirdim arkadaşlar. Sizlerin de beğenisine sunarak gelecek olan yorumlara göre geliştirmek isterim.

Yeni sitemiz :
Sitemizde Gcam geliştiricilerinin hepsinin Güncel sürümleri eklidir. Aynı zamanda her geliştiricinin sürüm geçişleri final sürümleri eklenmiştir.

Geliştiriciler :
Markalar :

Olarak iki kategoriye ayrılmıştır.

Her sürümün Gcam versiyonu, güncellenme tarihi ve eğer varsa android sürümü alt kısmında açıklama olarak mevcuttur. Ayrıca her güncellemenin değişiklik günlüğünü görebilirsiniz. (Bunda biraz translate kullandım çünkü çok fazla dosya ve açıklama mevcut hızlı olmam gerekiyordu)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sizlerde kendi modelinize uygun Gcam sürümünü ve Config dosyasını deneyebilir. Yorumlarınızı paylaşırsanız. Yada şu geliştirici bu modelde iyi dediğiniz varsa bilgi verirseniz onları da ekleyelim.

Xiaomi kategorisi için :
hocam poco x3'te bulunan apk dosyası bozuk sanırım. 0kb gözüküyor. kontrol edebilir misiniz 🙏

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Elinize sağlık hocam çok iyi düşünülmüş Gcam indirmek istedim ancak APK dosyasını zip olarak indiriyor bi kontrol edebilir misiniz?

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
Xiaomi Mi6 için olan linkte dosya bulamadım hocam açılmıyor. ( File not found uyarısı )

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Poco x3 pro için uygulama çalışıyor fakat config dosyasını aktive edince kamera takılıyor fakat video da sıkıntı olmuyor. Yani config tam olarak çalışmıyor hocam.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Poco x3 pro için uygulama çalışıyor fakat config dosyasını aktive edince kamera takılıyor fakat video da sıkıntı olmuyor. Yani config tam olarak çalışmıyor hocam.

Hocam configler kişiler tarafından yapılıyor farklı sürümlerde farklı sonuçlar verebiliyor.

Elinize sağlık hocam çok iyi düşünülmüş Gcam indirmek istedim ancak APK dosyasını zip olarak indiriyor bi kontrol edebilir misiniz?

Hocam onu çözecem inşallah ama indikten sonra uzatıyı .apk yaparsanız sorunsuz kurulur.

hocam poco x3'te bulunan apk dosyası bozuk sanırım. 0kb gözüküyor. kontrol edebilir misiniz 🙏

Sorun görünmüyor hocam iniyor.

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
10s güncel bulamadım ama diğer 10 serisine bi r bakın hocam. Herhangi bir zararı yok tabi ki
bunu denedim siz dedikten sonra
bir sıkıntı göremedim.
çalışıyor

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Hocam onu çözecem inşallah ama indikten sonra uzatıyı .apk yaparsanız sorunsuz kurulur.
Geliştici tarafından kurulum yaptım hocam şuan sorun yok teşekkürler. Yardımcı olabileceğim birşey varsa yazın yardımcı olurum

Üst Alt