Hasjaj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8SE
Meslek
Öğretmen
Konular
10
Parrot043 yükleyip twrp'den flaşladım stabil çalışıyor. Teşekkürler paylaşım için

mpsbirkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
22
Parrot043 yükleyip twrp'den flaşladım stabil çalışıyor. Teşekkürler paylaşım için

hocam sitedeki en son sürümü mü yüklediniz?
bende donma yapıyor twrpden fix kurmama rağmen. bir ayarı var mı donma için?

Hasjaj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8SE
Meslek
Öğretmen
Konular
10
hocam sitedeki en son sürümü mü yüklediniz?
bende donma yapıyor twrpden fix kurmama rağmen. bir ayarı var mı donma için?
Evet hocam sitedeki en son sürümü yükledim. Hayır hocam direkt olarak açıldı herhangi bir ayar yapmadım. Belki telefonunuzdaki mevcut room ile alakalıdır. Miui12 Beta 20.9.4 mevcut bende.

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mpsbirkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
22
Evet hocam sitedeki en son sürümü yükledim. Hayır hocam direkt olarak açıldı herhangi bir ayar yapmadım. Belki telefonunuzdaki mevcut room ile alakalıdır. Miui12 Beta 20.9.4 mevcut bende.

Aynı rom var bende de hocam. Tam olarak hangi sürüm indirdiniz ve hangi fix dosyasını flashladiniz söyleyebilir misiniz? Teşekkürler

Hasjaj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8SE
Meslek
Öğretmen
Konular
10
Aynı rom var bende de hocam. Tam olarak hangi sürüm indirdiniz ve hangi fix dosyasını flashladiniz söyleyebilir misiniz? Teşekkürler
Tabii ki hocam. Gcam sürümü (MGC_7.4.104_Parrot043_v5) Fix dosyası da konunun en başındaki dosyaların ilk baştakini kullandım yani Sirius-buffer-fix-twrp.zip. Hangi twrp'yi kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:

mpsbirkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
22
Tabii ki hocam. Gcam sürümü (MGC_7.4.104_Parrot043_v5) Fix dosyası da konunun en başındaki dosyaların ilk baştakini kullandım yani Sirius-buffer-fix-twrp.zip. Hangi twrp'yi kullanıyorsunuz?

twrp 3.4.0.0 hocam. sizin yaptığınız gibi yapıyorum. camerayı kuruyorum. twrpden flashlıyorum. açılıyor telefon kamera donuyor ama.

Hasjaj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8SE
Meslek
Öğretmen
Konular
10
twrp 3.4.0.0 hocam. sizin yaptığınız gibi yapıyorum. camerayı kuruyorum. twrpden flashlıyorum. açılıyor telefon kamera donuyor ama.
Emin değilim ama belki twrp ile alakalıdır bende custom twrp var. PitchBlack Sirius 2.9.0 sürümünü kullanıyorum. Siz araştırın telefonunuz bu sürüme uygunsa geçin deneyin.

Bir de ben önce twrp ile Magisk yükleyip telefonu rootladım. Magisk içinden fix dosyasını kurdum ve kasma gitti. Sonra rootu twrp üzerinden uninstaller magisk ile kaldırdım. Kamera tekrar donmaya başladı. Sonra twrp üzerinden flaşlayınca tekrar düzeldi. Bu bir çözüm mü bilmiyorum. Denemekten zarar gelmez bir deneyin derim.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Mi note 10 için Sorunsuz çalışan var mı ?

nenox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selin
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
0
Mi 8 SE cihazimda magiskten yukledim fixi ama cektigim fotograflari sagdaki onizlemeye basinca goremiyorum. Siyah ekran geliyor. Magisk P yuklu telefonda. Hepsini denedim. Yardim ederseniz sevinirim.

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Mi 8 SE cihazimda magiskten yukledim fixi ama cektigim fotograflari sagdaki onizlemeye basinca goremiyorum. Siyah ekran geliyor. Magisk P yuklu telefonda. Hepsini denedim. Yardim ederseniz sevinirim.
Muhtemelen kameranın depolama izinini yalnızca uygulama açıkken izin ver şeklinde ayarlamışsınız. Depolama iznini her zaman yapın düzelir. Eğer düzelmezse kamera uygulamasının verilerini silin tekrar her zaman iznini verin

Üst Alt