Yardım Google fotoğrafları indirmek

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Google fotoğraflarda yedeklenmiş tüm fotoğrafları nasıl indirip USB'ye aktarabilirim yardımcı olabilecek var mı tek tek uğraşmak istemiyorum

cuckolding

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco
Cihazım
Poco X3 NFC 128
Konular
16
Google fotoğraflarda yedeklenmiş tüm fotoğrafları nasıl indirip USB'ye aktarabilirim yardımcı olabilecek var mı tek tek uğraşmak istemiyorum
Kankam çok basit yöntemini söylüyorum. Şimdi fotoğraflar uygulamasına giriyorsun. Tüm fotoğraflari seçip bağlantı oluştur diyorsun. Link haline getiriyorsun. Link oluşuyor. Sonra indiriyorsun linkten tümünü indire basınca rar halinde iniyor. Rardan çıkarıp USB ye atarsın.. Hep boyle yapıyorum.

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
Kankam çok basit yöntemini söylüyorum. Şimdi fotoğraflar uygulamasına giriyorsun. Tüm fotoğraflari seçip bağlantı oluştur diyorsun. Link haline getiriyorsun. Link oluşuyor. Sonra indiriyorsun linkten tümünü indire basınca rar halinde iniyor. Rardan çıkarıp USB ye atarsın.. Hep boyle yapıyorum.
Bilmiyordum bunu, gerçekten harika yöntemmiş. İyi forumlar.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Merhaba Google bu konuda oldukça geniş çaplı hizmet veriyor. sayfasına girip listeden Fotoğraflar kısmını seçerek ilerleyin.
Almak istediğiniz yöntemi ve dosya boyutu,türü vb seçimleri yapın. Bir kaç güne mail olarak alırsınız.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Merhaba Google bu konuda oldukça geniş çaplı hizmet veriyor. sayfasına girip listeden Fotoğraflar kısmını seçerek ilerleyin.
Almak istediğiniz yöntemi ve dosya boyutu,türü vb seçimleri yapım. Bir kaç güne mail olarak alırsınız.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Dediğiniz yöntemi yaptım sanırım Gmail gelecekmiş YouTube'dan baktım da var mı öyle bir şey bildiğiniz de var mı

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Dediğiniz yöntemi yaptım sanırım Gmail gelecekmiş YouTube'dan baktım da var mı öyle bir şey bildiğiniz de var mı
İşlem sonrası size saati dakikayı söyler zaten. Belirtilen saatte maili kontrol edin yeter zip şeklinde link gelir hızlıca indirip arşivinizi alırsınız. Google ve bir çok sosyal medya platformunda uzun süredir bulunan bir özellik bu rahat olun verileriniz yakında elinizde olur.

Üst Alt