Mod Google Fotoğraflar Sınırsız Yedekleme Modülü

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Arkadaşlar Googledan böyle bir mail geldi acaba bu modülden dolayı mı böyle bir mail alan var mı?

We recently discovered an issue that may have affected the backup settings on your Android device. Backup settings control whether data such as text messages, call history, and photos & videos from your device gets backed up to one of your Google Accounts on your Android device. We suggest that you confirm your backup settings on your Android device.

What to do​

Please confirm your backup settings are correct:

• First, check device backup settings by going to Android Settings > System > Backup on your Android device. To learn how to change your backup settings for Android, go .
  • Second, open the Google Photos app by clicking from your Android device. To learn how to change your backup settings for Google Photos on Android, go .
If you would like to turn off and delete your device backup, simply navigate to Android Settings > System > Backup and turn off Backup by Google One.

To remove photos and videos that have been backed up to your Google Account, follow the steps below. Before making any changes, make sure any photos and videos you would like to keep are .

• First, in the settings of the Google Photos app on your Android device.
  • Second, go to in your browser and you’d like to remove from your account.
We apologize for any inconvenience this may have caused.

Thank you,
Your Google Team

Yakın zamanda Android cihazınızdaki yedekleme ayarlarını etkilemiş olabilecek bir sorun keşfettik. Yedekleme ayarları, cihazınızdaki metin mesajları, arama geçmişi ve fotoğraflar ve videolar gibi verilerin Android cihazınızdaki Google Hesaplarınızdan birine yedeklenip yedeklenmediğini kontrol eder. Android cihazınızda yedekleme ayarlarınızı onaylamanızı öneririz.

Ne yapalım

Lütfen yedekleme ayarlarınızın doğru olduğunu onaylayın:

İlk olarak, Android cihazınızda Android Ayarları > Sistem > Yedekleme bölümüne giderek cihaz yedekleme ayarlarını kontrol edin. Android için yedekleme ayarlarınızı nasıl değiştireceğinizi öğrenmek için buraya gidin.

İkinci olarak, Android cihazınızdan burayı tıklayarak Google Fotoğraflar uygulamasını açın. Android'de Google Fotoğraflar için yedekleme ayarlarınızı nasıl değiştireceğinizi öğrenmek için buraya gidin.

Cihaz yedeklemenizi kapatmak ve silmek isterseniz, Android Ayarları > Sistem > Yedekleme'ye gidin ve Google One ile Yedekleme'yi kapatın.

Google Hesabınıza yedeklenmiş fotoğrafları ve videoları kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyin. Herhangi bir değişiklik yapmadan önce, saklamak istediğiniz fotoğraf ve videoların Android'inizde veya başka bir cihazınızda yerel olarak depolandığından emin olun.

İlk olarak, Android cihazınızdaki Google Fotoğraflar uygulamasının ayarlarında "yedekle ve senkronize et"i kapatın.

İkinci olarak, tarayıcınızda photos.google.com'a gidin ve hesabınızdan kaldırmak istediğiniz öğeleri silin.

Bunun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Teşekkürler,
Google Ekibiniz
% 90 modülle alakalıdır.

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
% 90 modülle alakalıdır.
tühh hesabı kapatırlar mı acaba? gerçi verileri indiriyorum, kendime yedek bir mail adresi de açtım ve fotoları paylaşma seçeneği ile oraya da ekledim ama olmadı oluşturduğum yedek hesaba modül ile yükleme yapıp ana hesaba paylaşım ile otomatik ekleme yapayım o zaman yine alandan düşmüyor yedeklenen fotolar ve videolar

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
tühh hesabı kapatırlar mı acaba? gerçi verileri indiriyorum, kendime yedek bir mail adresi de açtım ve fotoları paylaşma seçeneği ile oraya da ekledim ama olmadı oluşturduğum yedek hesaba modül ile yükleme yapıp ana hesaba paylaşım ile otomatik ekleme yapayım o zaman yine alandan düşmüyor yedeklenen fotolar ve videolar
Ana hesap kapatılırsa o paylaşım da silinmez mi o zaman ?

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
yok hocam arkadaşla paylaş seçeneği var onun üzerinden tüm kütüphaneyi paylaştığınızda paylaşılan hesaptan da otomatik kaydet seçeneğini aktif ettiğinizde bir sorun olmuyor ve depolamadan da düşmüyor fotolar yine. Bende açtığım yedek hesaba otomatik yedeklemeyi aktif ettim arkadaşa paylaş seçeneğinden ana hesabıma yedeklenen fotoları paylaşmayı aktif ettim ve ana hesabımdan paylaşılan fotoları otomatik hesaba kaydetme seçenğini açtım artık yedek hesaba orjinal kalitede yedeklenen fotolar orjinal hesapta da kaydediliyor.

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
modül şu an çalışıyor mu??

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
çalışıyor sıkıntı yok hocam

aardc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aardc
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
0
Modülü kurdum orjinal kalite seçtim ama kotamdan düşmeye başladı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
modül içerisinde pixel xl'ı seçtiniz mi?

Uygulamayı açın device to spoof ayarından "Pixel XL" modelini seçip
"Force Stop Google Photos" düğmesini tıklayın. Artık sınırsız yedeklemeye sahipsiniz.

aardc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aardc
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
0

"Force Stop Google Photos" düğmesini tıklayın. Artık sınırsız yedeklemeye sahipsiniz.
Üstat o ayar nerede acaba ben göremedim epeyi bakmama rağmen. Resim atabilir misin rica etsem bende böyle görünüyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-14-12-50-10-307-edit_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2022-12-14-12-50-10-307-edit_com.google.android.apps.photos.jpg
    441,8 KB · Görüntüleme: 26

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11

Kotadan düşmüyor mu bu şekilde ?

Üst Alt