Mod Google Fotoğraflar Sınırsız,Orjinal kalite Depolama[ROOT]

IRFN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İrfan
Konular
1
Arkadaşlar nexus.xml yöntemini denedim. Root yetkisi olsa dahi file explorerlar oraya yazma yetkisini alamıyorlar.
Ben Orange Fox TWRP ile System'i mount ettikten sonra, nexus.xml dosyasını system_root/system/etc/sysconfig içerisine attım.
Telefonu açtıktan sonra Photos data silip baştan çalıştırınca telefonumu Pixel olarak görmeye başladı.
Hatta geçen günlerde Google'ın aldığı 1 Haziran 2021'den sonra yüksek kalite depolamanın da kotadan yiyeceği bilgisi de uygulamada yazıyor, ancak Pixel cihaz kullandığım için benim bundan ömür boyu etkilenmeyeceğim belirtiliyor.
Dün gece yedekleme yaparken 1500 kadar öğe yedeklemiş, ancak sanırım bunları kotadan yemiş, kotamın %50'si kadarını doldurmuş

gungfu155

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
redmi note 8
Meslek
yakın dövüş uzmanı
Konular
19
Redmi note 7 sorunsuz 1. yöntem teşekkürler

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
1. Yöntem sorunsuz çalıştı teşekkürler

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Redmi Note 8 Pro dosya kopyalama hatası verdi başka yöntem denedim aynı şekilde hata veriyor ikinci denemedim
Not : Orjinal .xml dosyası olan arkadaş varsa alabilirmiyim

Son düzenleme:

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
Tüm dosya yöneticileri ile denedim ama telefona restart yaptığımda bu ayar geri gidiyor ve ikinci yöntemide denedim olmadı

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cihanmpower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
cihan
Cihazım
Mi 10t
Meslek
Babayım
Konular
10
Arkadaşlar nexus.xml yöntemini denedim. Root yetkisi olsa dahi file explorerlar oraya yazma yetkisini alamıyorlar.
Ben Orange Fox TWRP ile System'i mount ettikten sonra, nexus.xml dosyasını system_root/system/etc/sysconfig içerisine attım.
Telefonu açtıktan sonra Photos data silip baştan çalıştırınca telefonumu Pixel olarak görmeye başladı.
Hatta geçen günlerde Google'ın aldığı 1 Haziran 2021'den sonra yüksek kalite depolamanın da kotadan yiyeceği bilgisi de uygulamada yazıyor, ancak Pixel cihaz kullandığım için benim bundan ömür boyu etkilenmeyeceğim belirtiliyor.
Dün gece yedekleme yaparken 1500 kadar öğe yedeklemiş, ancak sanırım bunları kotadan yemiş, kotamın %50'si kadarını doldurmuş
Kardeşim kotadan yiyor ama kota dolunca sınırsız yedeklemeye devam ediyor, benim kota da doldu ama sınırsız yüklemeye devam edebilirsiniz diyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi Note 8 Pro dosya kopyalama hatası verdi başka yöntem denedim aynı şekilde hata veriyor ikinci denemedim
Kopyalama hatası için fosyayı flashlanabilir zip yapıp twrpden flashlamanız lazım

Kopyalama hatası için fosyayı flashlanabilir zip yapıp twrpden flashlamanız lazım

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Kardeşim kotadan yiyor ama kota dolunca sınırsız yedeklemeye devam ediyor, benim kota da doldu ama sınırsız yüklemeye devam edebilirsiniz diyor

Bilgi için teşekkürler ama çok da uğraşmak istemiyorum

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25

Dosyayı nasıl flashlanabilir zip dosyası yapıyoruz acaba ? Bikaç programla denedim dosya bozuk hatası alıyorum

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Arkadaşlar elinde orjinal .xml dosyasi olan varmidir

Dosyayı nasıl flashlanabilir zip dosyası yapıyoruz acaba ? Bikaç programla denedim dosya bozuk hatası alıyorum

Zarchiver uygulamasını indir sonra root yetkisini ver uygulama icinden root bolumune gir ve sag altta yesil rw butonuna tikla sana yetki verecek sonra indirmis oldugun dosyayi konuda anlatildigi gibi yapabilirsin

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
Arkadaşlar elinde orjinal .xml dosyasi olan varmidir

Zarchiver uygulamasını indir sonra root yetkisini ver uygulama icinden root bolumune gir ve sag altta yesil rw butonuna tikla sana yetki verecek sonra indirmis oldugun dosyayi konuda anlatildigi gibi yapabilirsin
Malesef buda işe yaramadı

Üst Alt