Yardım Google Camera Miui

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
Selam Aleyküm arkadaşlar. Miui arayüzünde Google Camerayi sorunsuz tüm özellikleri ile kullanan varsa yaza bilirmi? Ben Magisk ile Camera 2 api enabler modulu kurdum Camerayi kurdum her sey çalışıyor fakat ön kamerada portre modu çalışmıyor. Birde camerayi bi sure kullandiktan sora cikinca telefon bı sure kendine gelemiyor kasıyor. Sorun nedir acaba?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Azad21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azad
Cihazım
Mi8lite
Meslek
Eczacı
Konular
12
Ben şu an camera 2 api yi tekrar kuramıyorum. Magisk eski sürümü istiyor yeni sürüme uygun olanı var mı?

Oyla:

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Selam Aleyküm arkadaşlar. Miui arayüzünde Google Camerayi sorunsuz tüm özellikleri ile kullanan varsa yaza bilirmi? Ben Magisk ile Camera 2 api enabler modulu kurdum Camerayi kurdum her sey çalışıyor fakat ön kamerada portre modu çalışmıyor. Birde camerayi bi sure kullandiktan sora cikinca telefon bı sure kendine gelemiyor kasıyor. Sorun nedir acaba?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ön kamerada portre modu bide live Photos özelliği miui da çalışmaz. Geriye kalan tüm özellikler çalışıyor. Slow motion için magiskten modül kurman lazım eğer eu Epic pro masik veya am romlarını kullanıyorsan camera2api aktif geliyor zaten. Aktif etmek istiyorsanız link burda Magiskten kurun

[doublepost=1525775313,1525775143][/doublepost]
Ben bunu kullanıyorum pek probleme rastlamadım. Kasma konusuna gelirsek arka arkaya hdr görüntü çekince işlemesi lazım eğer biri işlenmeden biz 5-6 tane çekersek kasması normal çünkü yüksek boyutta işlem gücü gereken bir durum

Oyla:

Morganblack

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
2
Ön kamerada portre modu bide live Photos özelliği miui da çalışmaz. Geriye kalan tüm özellikler çalışıyor. Slow motion için magiskten modül kurman lazım eğer eu Epic pro masik veya am romlarını kullanıyorsan camera2api aktif geliyor zaten. Aktif etmek istiyorsanız link burda Magiskten kurun

Magisk modül adı nedir hocam?

Oyla:
Üst Alt