Gcam Google Camera 7.4 (Rootsuz Geniş Açı ve Telephoto)

Halacoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
2
Arnova8G2 tarafından yayınlanan son beta, root olmadan geniş açı ve telephoto lensleri kullanmaya olanak sağlıyor. Ayrıca Urynx05 sürümünde bazı arkadaşların bahsettiği yavaş çekim, ön kamera ve video sabitleme sorunları da yok.

- uygulamayı indirip cihazınıza kurun.
- config dosyasını indirip uygulayın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Arnova8G2 tarafından yayınlanan son beta, root olmadan geniş açı ve telephoto lensleri kullanmaya olanak sağlıyor. Ayrıca Urynx05 sürümünde bazı arkadaşların bahsettiği yavaş çekim, ön kamera ve video sabitleme sorunları da yok.

- uygulamayı indirip cihazınıza kurun.
- config dosyasını indirip uygulayın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 9 da 48 mp modu hariç hiç bir şey için root gerekmiyor. Diğer herşey Urnyx05, Parrot043 ve Burial gibi güncel geliştiricilerin uygulamalarında çalışıyor. Son bir kaç aydır Urnyx05 den Burial'a geçtim. Çok daha fazla özelleştirme imkanı ve ince ayar mevcut. Ancak kafa rahat kullanmak isteyenler Urnyx05 kullanabilirler. Zaten Burial sürümleride Urnyx05 sürümlerinin üzerine modifiye yapılmış sürümler.

Fakat en büyük emek tabiki Arnova ve Bsg 'nindir. hemen hemen tüm gcam uygulama sürümlerinin alt yapısı Arnova ve BSG nindir. Fakat Arnova uzun zamandır keyfiyete sürümler çıkarıyor, daha çok deneme,test sürümleri. Ancak cihaz uyumluluğu ve özelleştirilebilirlik açısından Xiaomi cihazlarda şuanda Burial ve Urnyx05 önde gelmektedirler. Ayrıca Bu geliştiricilerin kendilerininde Mi 9 kullanması şahsen bana göre bizim için büyük şans oldu. Çoğu modele göre en uyumlu ve sorunsuz deneyimi yaşıyoruz bu sayede.

Ek olarak yazmışken bende tavsiyede bulanayım.

Gece astrofoto çekimleri için PX 4.3 gcam kullanıyorum. Normal günlük çekimler içinse Burial beta 8 kullanıyorum.

Ayrıca kendinize özel farklı farklı xml dosyalar oluşturarak hızlı bir şekilde farklı görünüm ve özellikte fotoğraflar çekebilirsiniz.

demir2415

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
note 8 pro
Meslek
İnternet teknik
Konular
0
miuı 12 çalışıyormu denendimi acaba note 8 pro

gekren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
Config dosyasını siyah boşluğa 2 kere tıklayıp yüklemek istediğimde depolama bulunamadı diyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Veya Config dosyasını ben yükleyemedim

Üst Alt