Soru google asistan

cakalcarlos95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
mi a2 lite
Konular
8
google asistan özelliği geldiğinden beri telefon aşırı pil tüketiyor. 2 gün giden sarj artık 1 gün gitmeye basladı. aynı sorunu yaşauan var mı;? ek olarak pubg oynadıktan sonra da telefonu sarj ettığimde yine hızlı tüketim oluyor. pubg pil i etkiler mı?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Müdahale etmeyeyim istiyordum fakat haksız eleştirilerinizi sıralarken çizgiyi aşıyorsunuz... Forum Kurallarımız bu konuda oldukça açık.

1. Genel Kurallar

• 1.1. Görev, Yetki ve Sorumluluklar : Site yöneticilerinin, sitenin ve forumun işleyişi ve kuralları konusunda üyeleri bilgilendirme zorunluluğu bulunmamaktadır. Üyeler bu kuralları okuyup uymak zorundadırlar. Forum kurallarına uymayan üyeler hakkında gerekli yaptırım(lar) forum yöneticileri tarafından uygulanır.
  • 1.2. Yeni Konu Açmadan Önce Arama Yapın : Aklınıza takılan bir soru varsa büyük ihtimalle sizden önce birileri sormuştur. Arama yapmadan yeni konu açmayın.
Bu mesajımı lütfen bir uyarı olarak kabul edin ve forum kurallarımıza riayet etmeme konusundaki ısrarınızı sürdürmeniz halinde cezai yaptırımlarla karşılaşacağınızı aklınızda bulundurun.

Oyla:

bariskartal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
A2 lite
Konular
1
google asistan özelliği geldiğinden beri telefon aşırı pil tüketiyor. 2 gün giden sarj artık 1 gün gitmeye basladı. aynı sorunu yaşauan var mı;? ek olarak pubg oynadıktan sonra da telefonu sarj ettığimde yine hızlı tüketim oluyor. pubg pil i etkiler mı?

Bu telefonu 2. telefon olarak kullanıyorum o yüzden 4 gün şarjı çok rahat gidiyordu, Google asistan özelliği geldiğinden beri takip ediyorum şarj 2 gün e düştü arka tarafta bir şey şarjı yiyor araştırdım ama bulamadım.

Oyla:
Üst Alt